Partneři areálu


 

 

AV Media, a.s.

Pražská 63

102 00  PRAHA 10

Michal Maťko

Michal.matko@avmedia.cz

Mobil: 724 444 197

www.avmedia.cz

 

Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Prostřednictvím návrhů a realizací řešení pro sdílení obrazu a zvuku přináší svým zákazníkům inspiraci, užitek i radost. Poskytuje profesionální služby od projektového návrhu řešení až po zaškolení a následný servis a vždy sleduje nejnovější trendy, které pak přinášíme do ČR jako první.

 

AV technika a další produkty společnosti jsou využívány v konferenčních a zasedacích místnostech, na dispečerských pracovištích s nepřetržitým provozem, v učebnách a školicích místnostech, u speciálních simulačních a 3D aplikací, v kinosálech, v muzejních expozicích, na veletrzích a na mnoha dalších místech.

Vedle realizací řešení zajišťujeme pronájem a obsluhu špičkové audiovizuální techniky pro širokou škálu různorodých akcí, od firemních školení přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po venkovní projekci na budovy.

 


 

 

STONES Catering s.r.o.

Oderská 333

190 00 Praha 9 – Čakovice

Dan Stone

info@stonescatering.cz

608 956 641

www.stonescatering.cz

 

STONES Catering je česká společnost se sídlem v Praze, založena v roce 2000 a oceněná prestižním titulem Superbrand. S počtem 880 akcí ročně se řadí k předním a nejvyhledávanějším cateringovým společnostem v České republice a má celoevropskou působnost.

STONES Catering je známá nejvyšší kvalitou svých pokrmů, bezchybným servisem, důrazem na detail a také svým profesionálním, přátelským a pozitivním přístupem. Spokojení zákazníci jsou vždy prioritou společnosti a zaměstnanci jejím nejdůležitějším prvkem. Klienty STONES Catering jsou jak soukromé osoby, tak i neziskové, státní a privátní organizace či ambasády.

V roce 2015 byly nadstandardní přístup a kvalita služeb společnosti STONES Catering uznány i formálně a společnosti byl udělen titul Superbrand v kategorii Business.

 


 

 

FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

Karolinská 654/2

186 00 Praha 8

IČO: 48589641

Tel: +420 234 650 111

Fax: +420 234 650 147

Ford (informace o produktech Ford)

E-mail: infocz@ford.com

www.ford.cz

 

Společnost FORD MOTOR COMPANY, s. r. o., autorizovaný dovozce vozů Ford do ČR, byla založena v roce 1993 – a od té doby patří stále k prodejně nejúspěšnějším automobilovým importérům na českém trhu. Na území České republiky disponuje hustou dealerskou sítí (www.ford.cz/prodejci-a-servis ). V portfoliu je mimořádně široká modelová paleta osobních i užitkových vozů: od vozů především do města, přes rodinné a sportovní vozy, až po osvědčené dodávky Transit. V současné době se po českých silnicích pohybuje více než 490 000 osobních i lehkých užitkových vozů s modrým oválem ve znaku, což znamená, že skoro každé desáté auto u nás nese značku Ford.

 


 

 

 

CENTRUMSPED  s.r.o.

Výstaviště 416

170 00 PRAHA 7

Filip Červený

cerveny@centrumsped.cz

Mobil: +420 602 501 381

www.centrumsped.cz

 

Společnost CENTRUMSPED vznikla v roce 1992. Tým pracovníků se zabývá především mezinárodní veletržní spedicí a mezinárodní dopravou. Veletržní logistika tak tvoří jádro podnikání firmy. Společnost patří mezi nejvýznamnější české a slovenské speditéry v oboru veletržní spedice.

Sídlo firmy je v Praze, veletržní pobočky pracují v Praze, Brně a Nitře. CENTRUMSPED je jako jediný veletržní speditér v České republice členem prestižní světové asociace veletržních speditérů  IELA - International Exhibition Logistics Association, což mu zajišťuje možnost využívání této partnerské sítě po celém světě.

CENTRUMSPED je v České republice oficiálním spedičním partnerem PVA EXPO PRAHA v Letňanech a ve Slovenské republice oficiálním spedičním partnerem AGROKOMPLEX VÝSTAVNÍCTVO NITRA. 

K dalším významným aktivitám se řadí přeprava zásilek na zahraniční a tuzemské veletrhy a výstavy, kongresy a sympozia, zbožová mezinárodní kamionová, námořní a letecká doprava, celní deklarace a zastupování v celním řízení, skladování a manipulace a další služby dle individuálních požadavků klientů.

CENTRUMSPED spolupracuje s vysoce profesionální sítí zahraničních partnerů a poskytované služby jsou teritoriálně neomezené.

 

 


 

 

Ing. Lenka Rohlíková Svatošová – LS Production

Produkční a hostesková agentura
Suchý vršek 2133, 158 00 Praha 5

mobil: +420 603 286 243

svatosova@hostesky-online.com

www.hostesky-online.com

 

LS Production produkční a hostesková agentura prioritně zajišťuje hostesky a tlumočnice na veletrhy a její více než 15ti leté působení je garancí  bohatých zkušeností a vysoké profesionality.

Nabízíme hostesky od distribuce tisku až po tlumočnické služby v ČR i zahraničí. Fakturaci provádíme na základě Vámi potvrzeného výkazu práce. Naší velkou předností je široká nabídka kostýmů a společenských šatů. Jsme schopni sladit oblečení s Vaším firemním logem či barevně dotvořit image Vašeho stánku.

Kromě hostesek Vám rádi připravíme i doprovodný program na stánku, nabízíme full servis i v této oblasti.

 


 

 Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje