Vzdělávání sportovních trenérů s pomocí virtuálního studia!


Ve virtuálním studiu v PVA EXPO PRAHA proběhlo natáčení studijních materiálů a přednášek lektorů v režii České trenérské akademie ČOV.

Programy jsou určeny pro trenéry sportovních her - společný základ sportovního tréninku pro sportovní hry, licence B.

Mezi lektory jsou významní sportovci a trenéři jako například Michal Barda, Michal Ježdík, Martin Kafka, Zdeněk Haník a další.

 

Díky tomuto postupu se ani v dnešní době vzdělávání trenérů nezastaví.

 

Využijte možností virtuálního studia a kontaktujte Pavlínu Kontrovou, M: 739 003 130, E: kontrova@abf.cz

1


Veletrhy se chystají. Dobré zprávy pro vystavovatele i návštěvníky


Výstavy a veletrhy zažily zcela mimořádný rok, kdy byly mezi prvními zcela uzavřeny a platila pro ně nejpřísnější pravidla, když došlo na krátké a částečné uvolnění. Současné oslabování epidemie koronaviru v Česku s sebou v posledních týdnech přineslo také zprávy o postupném otevírání segmentů ekonomiky, sportu nebo společenského života. A první dobré zprávy se týkají už také veletržnictví. 

 

Dneškem končí plošný zákaz konání veletrhů a v platnost vstupují první regulace, za kterých je možné výstavy a veletrhy pořádat. Zatím se jedná o omezení přítomnosti jednoho návštěvníka na 15 m2 vnitřní plochy, ale i to je dobrý signál a vzpruha pro všechny, kdo se na přípravě letošních akcí podílejí. "Veletrhy se připravují dlouhé měsíce dopředu," říká výkonný ředitel ABF Martin František Přívětivý a dodává: "Výstavy letos odstartuje automobilová výstava AUTOSHOW PRAHA 27. srpna. Věříme, že tou dobou bude situace kolem koronaviru ještě výrazně lepší než dnes a že znovu přivítáme spokojené návštěvníky v bezpečném prostředí výstaviště PVA EXPO PRAHA." Podobně optimistické jsou také firmy, které v Letňanech tradičně vystavují. Veletrh jako klíčové místo pro setkávání, navazování kontaktů a rozjednávání obchodů chybí většině z nich.

 

Na září pro vás chystáme veletrh dekorací a dárků FOR DECOR & HOME, stavební veletrh FOR ARCH, nebo veletrh nábytku a bytového designu FOR INTERIOR. Celý kalendář veletržních akcí na letňanském výstavišti můžete sledovat zde.

 

A na závěr ještě jedna kulturní pozvánka na léto, kdy výstaviště PVA EXPO PRAHA bude znovu hostit sérii koncertů PRAGUE KEMP LETŇANY a premiérově také muzikálová představení Hudebního divadla Karlín pod širým nebem. Aby vám čekání rychleji uběhlo, máme pro vás videoklip z dílny @vaclavnoidbartaofficial a ParanoidStudio. Těšíme se na vás!

1


NOVÁ VIRTUÁLNÍ STUDIA V LETŇANECH!


 

GREEN SCREEN STUDIO – jedno z největších studií v Praze!

 

LED SCREEN STUDIO – obrazovka 11 x 3,5 m s možností přístavby

 

Naše nová virtuální studia s moderními AV technologiemi vám nabízí skvělé zázemí pro vaše online aktivity. Z čeho můžete vybírat?

 

 

GREEN SCREEN STUDIO

Velkorysý a unikátní prostor v Praze! Jedno z největších green studií o rozměrech 9 x 6 m.

Tato plocha umožňuje nejen větší počet řečníků na place, možnosti pohodlného zajištění COVID – 19 opatření, ale samotným aktérům zajistí dostatečný komfort v pohybu. Studio se nachází ve velkém a akusticky dobře řešeném Kongresovém sále, který je navíc vybaven velmi kvalitním osvětlením. Ve studiu je možné odbavit jak online konferenci, tak připravit předtočený záznam. Součástí studia je technika, která Vám umožní odbavit Vaše akce bez dalších investicí.

 

         

LED SCREEN STUDIO

Velké studio s LED obrazovkou o rozměrech 11 x 3,5 m a možností další přístavby.

Studio je velmi dobře akusticky řešené a nabízí komfortní zázemí a dostatek prostoru pro kompletní štáb a produkci Vaší akce. LED studio je vybaveno kvalitním osvětlením včetně barevného nebo spotového svícení, což je velmi unikátní oproti jiným lokalitám. Ve studiu je možné odbavit jak online konferenci, tak připravit předtočený záznam. Součástí studia je technika, která Vám umožní odbavit Vaše akce bez dalších investicí.

 

 

Cenové balíčky pronájmů a více informací zde.

 

 

Fotogalerie virtuálních studií zde.

 

 

PRONÁJEM VIRTUÁLNÍCH STUDIÍ:

Pavlína Kontrová

obchodní manažerka

M: +420 739 003 130

kontrova@abf.cz

 

 

1


Veletržní kalendář v Letňanech: Přehled nových termínů konání oblíbených akcí


Populární jarní veletrhy, které se každoročně konají na výstavišti PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech, se české veřejnosti představí v nových termínech. Vzhledem k vývoji koronavirové pandemie v ČR se návštěvníci s nejnovějšími produkty a trendy napříč obory setkají v podzimních dnech. Jaké změny nás čekají?

 

Tradiční veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD a REGION WORLD se přesouvají do termínu 1. až 3. října 2021. V tomto termínu přivítá svoje fanoušky také nejvýznamnější cyklistický veletrh ve střední Evropě, tentokrát s rozšířenou nomenklaturou a pod názvem FOR BIKES & SPORT.

 

Vybrané říjnové dny budou patřit také známému svátku HoReCa profesionálů a gurmánů na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL. Spolu s ním se uskuteční také tradiční setkání lídrů českého pohostinství - KONGRES FOR GASTRO & HOTEL. Tato odborná akce se bude konat 7. října v Kongresovém sále výstaviště. Veletrh kosmetiky, kadeřnictví a nehtového designu FOR BEAUTY proběhne v halách PVA EXPO PRAHA ve dnech 8. a 9. října.

 

Netradičně na podzim se v Letňanech setkají také rybáři, kdy se z jara do termínu 21. až 24. října přesouvá rybářský veletrh FOR FISHING. Ve stejném termínu bude možné navštívit i veletrh chovatelských potřeb pro domácí zvířata FOR PETS. Na novinky a trendy ze světa karavanů se návštěvníci mohou přijít podívat na letňanské výstaviště v listopadových dnech, a to od 26. do 28. 11. 2021, kdy se bude konat veletrh FOR CARAVAN. Celý aktuální kalendář veletržních a kulturních akcí ABF 2021 najdete zde.

1


Armáda balí polní nemocnici


Od pondělí 1. února 2021 Armáda ČR postupně ruší záložní polní nemocnici na výstavišti v Letňanech.V pondělí došlo k vytřídění lůžkovin náležících Správě státních hmotných rezerv (SSHR) a jejich přepravě do prádelny. Současně armáda začala balit zdravotnický materiál, nábytek, přístrojové vybavení, odborná kontejnerová pracoviště a prvky logistické podpory. Od 4. února firma Linet zahájí odsun vydezinfikovaných, demontovaných a sbalených lůžek. Po kompletaci doplňkového materiálu z čistírny armáda zahájí jeho přepravu do skladů SSHR ve Štítině na Opavsku. Záložní nemocnice bude kompletně zrušena do 19. února 2021.

Autor fotografie: Armáda ČR

1


Veletrhy FOR PETS, FOR FISHING a e-SALON se představí v nových termínech


Původně plánované jarní termíny konání veletrhů FOR PETS, FOR FISHING a e-SALON se vzhledem k aktuálnímu vývoji koronavirové epidemie v České republice mění. O své oblíbené akce ale letos návštěvníci nepřijdou. Veletrhy představí novinky a trendy svých oborů na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA v nových podzimních termínech.

 

Vyhlášená akce pro milovníky a chovatele zvířat, veletrh FOR PETS, se z původního březnového termínu přesouvá na dny 21. až 24. října 2021. Jako tradičně uvede produkty nejvýznamnějších firem zaměřených na chovatelské potřeby, krmiva a vše, co majitelé a jejich mazlíčci potřebují.

 

Ve stejném termínu, tedy od 21. do 24. října 2021 se v prostorách letňanského výstaviště uskuteční také největší rybářský veletrh FOR FISHING. Milovníci tohoto odvětví se tak seznámí s novinkami pro následující sezónu i s kvalitními produkty vyhlášených značek nebo se dozví vše potřebné o jednotlivých rybolovných technikách.

 

Veletrh čisté mobility e-SALON své návštěvníky tradičně vítal v listopadových dnech. Stejně tomu bude i v roce 2021, kdy se to nejlepší ze světa elektromobilů, nabíjecí infrastruktury, autonomní mobility či alternativních pohonů představí veřejnosti ve dnech 11. až 14. listopadu.

1


FOR BIKES se posouvá na konec dubna


Dvanáctý ročník veletrhu FOR BIKES se bude konat v náhradním termínu 30. 4.–2. 5. 2021. Důvodem posunu je aktuální vývoj koronavirové epidemie a s ní související opatření v celém Česku.

Těšíme se na všechny vystavovatele, návštěvníky a fanoušky kol a elektrokol na největším svátku cyklistiky, kde najdete kompletní portfolio cyklistických značek na tuzemském trhu, tisícovky kol a doplňků. Připravujeme také doprovodný program pro profesionály i laické milovníky tohoto sportu.

1


PRONÁJEM HAL V AREÁLU PVA EXPO PRAHA LETŇANY


Hledáte pronájem haly, skladového prostoru nebo filmového ateliéru na Praze 9?

Výborná dopravní dostupnost, přístup 24 h denně, univerzální využitelnost, lze pronajmout i krátkodobě. Vybereme s vámi vhodný prostor a připravíme vám individuální cenovou nabídku.

 

 

 

Pro více informací kontaktujte obchodní manažerku Pavlínu Kontrovou:

 

M: 739 003 130

E: kontrova@abf.cz

1


Veletrh Gaudeamus Praha bude mít v roce 2021 on-line alternativu, v tradiční podobě opět v roce 2022


Tisková zpráva vydaná organizátorem veletrhů Gaudeamus, společností MP–Soft, a.s.

Veletrh Gaudeamus Praha 2021 se v tradiční podobě neuskuteční

 

Veletrh Gaudeamus v Praze je se svou návštěvností,přesahující 13000 studentů a 300 pedagogů během tří dnů,druhou největší akcí tohoto typu v České republice.V návštěvnosti jej překonává pouze veletrh Gaudeamus Brno svíce než 30000 návštěvníky. Celkem veletrhy Gaudeamus v České republice každý rok navštíví až 65 % studentů maturitních ročníků. Takto vysoký zájem návštěvníků dokazuje zásadní význam veletrhu v komunikaci mezi vysokými školami a jejich budoucími studenty.Tento rozsah veletrhu neumožňuje jeho uspořádání a splnění podmínek daných aktuálně platným protiepidemickým systémem„PES“.Veletrh není možné uspořádat ani v nejnižším stupni protiepidemického systému.V nejnižším stupni 1 je na veletrzích ve vnitřních prostorách povolena účast maximálně 100 osob v jeden okamžik. Výstaviště PVA Expo Praha, kde se veletrh Gaudeamus pravidelně koná, ve svých prostorách navíc hostí záložní nemocnici, která podle platné nájemní smlouvy v prostorách výstaviště setrvá minimálně do konce února 2021.Ztěchtodůvodu bylo učiněno rozhodnutí Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus Praha v roce 2021v tradičním formátu nepořádat.

 

Připravena je on-line alternativa veletrhu

 

Jako alternativa je pro studenty připravena jarní série Gaudeamus on-line přednáškových dní s univerzitami, fakultami, vysokými školami a dalšími vzdělávacími institucemi z ČR, SR i zahraničí. První přednáškový den odstartuje 19. ledna 2021 a přednášková série poběží až do uzavření přijímání přihlášek na vysoké školy v dubnu 2021.Cílem přednáškových dní bude poskytnout studentům co nejvíce aktuálních informací o nabídce studia po maturitě, motivovat je ke správnému rozhodnutí při volbě vysoké školy nebo dalšího studia. Přednáškové dny budou vysílány živě na Facebook a Youtube„Gaudeamus – veletrh vzdělání“ a záznamy přednášky budou k dispozici ke shlédnutí do konce června 2021.

 

O veletrzích Gaudeamus

 

Evropský veletrh pomaturitního a celoživotního vzdělávání Gaudeamus je již 27 let stěžejní akcí pro sektor pomaturitního vzdělávání v regionu střední Evropy.Na veletrhu se pravidelně setkávají zástupci vzdělávacích institucí (renomované univerzity, vysoké školy,jazykové školy,poradenské agentury a další instituce)se studenty, maturanty, středoškolskými pedagogy, odborníky na vzdělávání i zájemci o celoživotní vzdělávání. Veletrh Gaudeamus každoročně probíhá v Brně, Praze, Bratislavě a Nitře a představuje všem zájemcům o pomaturitní vzdělávání komplexní nabídku studijních možností jak v České a Slovenské republice, tak v mnoha dalších zemích Evropy i světa. V současné době se již jedná o komplexní zdroj informací pro podporu rozhodování studentů o volbě budoucího studia.Veletrh je doplněn celou řadou off-line i on-line nástrojů, které mají za cíl studenta provést komplikovaným rozhodovacím procesem a pomoci mu správně učinit jedno z nejdůležitějších rozhodnutí v jeho životě.Základem pro získání maxima relevantních informací o studijních možnostech je vždy osobní návštěva studenta na veletrhu a jeho osobní setkání s odborníky, absolventy i ostatními studenty univerzit, vysokých škol a dalších vzdělávacích institucí. Veletrh je vždy přímo na místě doplněn mnoha doprovodnými programy, které studentům umožňují získat doplňující informace. Jedná se především o přednášky o studiu, testovací centrum, doprovodný program Věda pro život nebo kariérové poradenství. Mimo veletrh je pak pro studenty připraven portál www.gaudeamus.cz a mobilní aplikace Gaudeamus Guide. Oba tyto nástroje slouží studentům po celý rok jako zdroje vždy aktuálních informací o možnostech studia po maturitě.Veletrh Gaudeamus nezapomíná ani na středoškolské pedagogy a výchovné poradce.Pro tuto skupinu odborníků je na veletrhu každý rok připravován komplexní informační servis a speciální program odborných přednášek. Vroce 2020 byla také nově spuštěna informační aplikace Gaudeamus Advisor, která pedagogům pomůže při jejich práci se studenty.

 

 

 

 

Výhled pro školní rok 2021/2022

 

Obnovení pořádání veletrhů Gaudeamus v tradičním formátu předpokládáme na podzim roku 2021. V přípravě jsou nadcházející ročníky veletrhů v Brně, Bratislavě a Nitře.

Předpokládané termíny a místa konání veletrhů jsou následující:

Gaudeamus –Akadémia Bratislava 5. –7. října 2021, Incheba Expo Bratislava hala D

Gaudeamus Brno 2. –5. listopadu 2021, Brněnské výstaviště pavilon V

Gaudeamus Nitra 10. –11. listopadu 2021, Národní výstaviště Agrokomplex, Pavilon F

 

 

1


Veletrh FOR DECOR & HOME se bude konat na podzim


S ohledem na omezení veřejných akcí v souvislosti s pandemií nemoci Covid-19 jsme nuceni oznámit, že jarní veletrh FOR DECOR & HOME, původně plánovaný na 21.–23. 1. 2021, se nekoná. Rádi bychom zároveň všechny vystavovatele, partnery a návštěvníky pozvali na podzimní termín veletrhu FOR DECOR & HOME, který se bude konat 2.–4. 9. 2021 opět na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

 

Dovolte nám, bychom všem fanouškům této oblíbené akce poděkovali za přízeň, kterou jste nám v průběhu letošního dramatického roku zachovali. Pevně věříme, že v roce 2021 nám již bude umožněno setkat se na veletrhu FOR DECOR & HOME bez omezení, s využitím všeho potenciálu, který nabízí.

 

Přejeme vám v příštím roce hodně zdraví a mnoho úspěchů!

1


PF 2021


1


Novou sezónu rozjedou auta, kola a lodě. Zveme vás na projížďku rokem 2021!


Rok 2020 se dramaticky vepsal do dějin naší země, do její ekonomiky i našich životů. Nevynechal ani oblast veletržnictví. Koronavirová epidemie nás zasáhla uprostřed probíhající jarní sezóny a ve veletržním kalendáři nenechala kámen na kameni. Podzimní sezóna sice zahájena byla, ale o své ročníky nepřišly pouze veletrhy AUTOSHOW PRAHA, FOR DECOR & HOME, FOR ARCH a FOR GARDEN nebo FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL. To už je ale za námi. I přes těžký průběh letošního roku se týmu společnosti ABF s nasazením maximálních sil a za velké pomoci vystavovatelů podařilo najít co nejlepší cestu do roku 2021.

 

VZHŮRU DO SEDLA NEBO ZA VOLANT ELEKTROMOBILU! 

Veletržní kalendář pro následující rok je tak plný oblíbených a významných akcí nejen pro odborníky z mnoha odvětví, ale i pro širokou veřejnost. Své první návštěvníky přivítá výstaviště PVA EXPO PRAHA v březnu, kdy se ve dnech 11.-14. 3. uskuteční veletrh čisté mobility e-SALON. Po vynechaném letošním ročníku se s tím nejlepším ze světa cyklistiky setkají návštěvníci na veletrhu FOR BIKES a milovníci lodí na FOR BOAT.

 

KALENDÁŘ NABÍZÍ TRADIČNÍ VELETRHY I SOUBĚHY V NOVÝCH TERMÍNECH

Rybáři už se těší na FOR FISHING a chovatelé domácích mazlíčků na FOR PETS. Svou událost roku bude mít také oblast cestovního ruchu díky veletrhům HOLIDAY WORLD a REGION WORLD v souběhu s akcí FOR CARAVAN. Poprvé v dubnu se uskuteční veletrhy FOR PASIV, FOR WOOD a FOR THERM, a to v souběhu s veletrhy FOR INTERIOR a FOR GARDEN, který se tak po letošní podzimní výjimce opět vrací do jarního období. 

Je pro nás velkou radostí, že se obor veletržnictví dokáže postupně znovu stavět na nohy. Věříme, že bude rok 2021 rokem opětovného růstu zájmu o veletrhy a o vše, co nabízejí návštěvníkům i vystavovatelům.

 

Celý kalendář veletržních a kulturních akcí ABF pro rok 2021 si můžete stáhnout ZDE.

1


NAKUPTE NA SVÁTKY NA ON-LINE VELETRHU


Oblíbený veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY v Letňanech v letošním roce sice ustoupil koronavirové epidemii, ale dárky pro rodinu a své nejbližší bude možné pořídit si prostřednictvím projektu Virtuální vánoční dny 2020, který nabídne produkty tradičních vystavovatelů pomocí internetu.

Online verze veletrhu nazvaná Virtuální vánoční prodejní trh 2020 vychází vstříc zákazníkům, kteří si každoročně chtějí nakoupit dárky na jednom místě. Současně podporuje české výrobce, řemeslníky, designery a dodavatele vánočního zboží.

Jak na virtuálním trhu nakupovat? Internetový portál https://virtualni.vanocnidny.cz/ nabízí produkty ve virtuálním tržišti, které se člení na Fashion zónu s módou a módními doplňky od mladých designerů, Česky jarmark s ručně vyráběnými výrobky, Vánoční hody pro milovníky klasické sváteční i netradiční gastronomie a na Vánoční trh s pestrou nabídkou zboží všech kategorii. Stačí si na webu zvolit oblíbenou firmu a vybrané zboží přidat do košíku, nebo si můžete zboží nechat přivést na výstaviště v Letňanech.

PŘEJEME POHODLNÉ A BEZPEČNÉ NAKUPOVÁNÍ.

1


Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY se v termínu 10.–13. 12. 2020 NEKONÁ


S ohledem na aktuální situaci oznamujeme, že veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY, původně plánovaný na 10.–13. 12. 2020, se nekoná.

„Do poslední chvíle jsme se snažili dělat maximum pro to, aby se tato akce konala, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům, kteří nás podporovali a stáli za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na výstavišti PVA EXPO PRAHA v dalším termínu veletrhu,“ řekl výkonný ředitel ABF Martin František Přívětivý.

Děkujeme také všem fanouškům za přízeň a vyjadřovanou podporu v této mimořádné době. Vážíme si toho a těšíme se na setkání se všemi vystavovateli, partnery a návštěvníky na této oblíbené akci v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Termín konání veletrhu bude zveřejněn, sledujte webové stránky vanocnidny.cz.

Martin František Přívětivý

Oficiální vyjádření naleznete zde.                                                                                                               

1


Američtí a Britští zdravotníci navštívili Letňany


1


Záložní polní nemocnici převzal premiér Babiš


1


V rozestavěné polní nemocnici proběhl novinářský den


1


První zdravotnická lůžka firmy Linet dorazila do Letňan


1


Veletrh e-SALON se přesouvá do nového termínu na jaro 2021


Vzhledem k nepříznivému vývoji koronavirové epidemie v ČR se 3. ročník veletrhu čisté mobility e-SALON přesouvá z listopadového termínu na jaro 2021. Na výstavišti v Letňanech se představí modely nejvýznamnějších světových automobilek, vozítka na alternativní pohony i supervýkonné dobíjecí technologie.

 

„Do poslední chvíle jsme se snažili dělat maximum pro to, aby se tato akce konala, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům, kteří nás podporovali a stáli za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na výstavišti PVA EXPO PRAHA v dalším termínu veletrhu, a to v březnu 2021,“ řekl výkonný ředitel ABF, a.s. Martin František Přívětivý. Jak upřesnila ředitelka veletrhu Jana Nosálová, v jarním ročníku nebude chybět kromě národních premiér elektromobilů světových značek ani doprovodný program zahrnující odborné přednášky, workshopy i konferenci SMART CITIES.

 

Děkujeme všem fanouškům za přízeň a vyjadřovanou podporu v této mimořádné době. Vážíme si toho a těšíme se na setkání se všemi vystavovateli, partnery a návštěvníky na této oblíbené akci v PVA EXPO PRAHA v Letňanech v novém termínu.

1


Aktuální informace k výstavbě záložního zdravotnického zařízení v Letňanech


1


Organizační armádní tým dnes dorazil na výstaviště


1


Přeměna PVA EXPO PRAHA na polní nemocnici začne v pondělí 19. října


1


e-SALON a další podzimní veletrhy POKRAČUJÍ v přípravách


Přestože aktuální situace v České republice zasáhla do říjnového kalendáře veletrhů v PVA EXPO PRAHA, listopadové a prosincové akce intenzivně pokračují v přípravách na své konání podle plánu. Na které veletrhy se můžete těšit?

Již ve dnech 12. až 15. listopadu se bude konat třetí ročník úspěšného veletrhu čisté mobility e-SALON. Na něm se představí novinky věhlasných automobilových značek v národních premiérách, supervýkonné dobíjecí technologie, motocykly a další vozítka s alternativním pohonem. Ke slovu se dostanou také vizionáři v oblasti letectví a nebude chybět ani bohatý doprovodný program pro odbornou i širokou veřejnost.

Profesionálové z oblasti cestovního ruchu se společně sejdou na veletrhu CZECH TRAVEL MARKET ve dnech 24. a 25. listopadu. Tato akce je informační, nákupní a prodejní příležitostí pro cestovní kanceláře, cestovní agentury, turistické destinace, dopravce, hotely, poskytovatele služeb a další subjekty.

V termínu 24. až 26. listopadu se bude na letňanském výstavišti konat jubilejní 10. ročník středoevropského veletrhu autobusů, hromadné dopravy, garážové a servisní techniky. CZECHBUS je interaktivním, specializovaným B2B veletrhem se zaměřením na problematiku české a středoevropské silniční hromadné dopravy a návštěvníkům představí aktuální novinky a trendy oboru.

Dny 10. až 13. prosince budou patřit tradičně vánoční náladě a nákupům pod stromeček, které zajistí veletrh dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Na této akci najdou návštěvníci nejen inspiraci pro nejoblíbenější svátky v roce, ale také bohatý program pro celou rodinu.

1


Veletrh FOR OPTIK 2020 se NEKONÁ


S ohledem na aktuální situaci oznamujeme, že veletrh FOR OPTIK, plánovaný ve dnech 16.–17. 10. 2020, se nekoná.

„Do poslední chvíle jsme se snažili dělat maximum pro to, aby se tato akce konala, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům, kteří nás podporovali a stáli za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na výstavišti PVA EXPO PRAHA v dalším termínu veletrhu,“ řekl výkonný ředitel ABF Martin František Přívětivý.

Děkujeme také všem fanouškům za přízeň a vyjadřovanou podporu v této mimořádné době. Vážíme si toho a těšíme se na setkání se všemi vystavovateli, partnery a návštěvníky na této oblíbené akci v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Termín konání veletrhu bude brzy zveřejněn, sledujte naše webové stránky.

1


Souběh veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES a BIOSTYL – ECOWORLD 2020 se NEKONÁ


S ohledem na aktuální situaci oznamujeme, že letošní ročník souběhu veletrhů FOR TOYS, FOR BABIES, FOR GAMES a BIOSTYL – ECOWORLD, plánovaný ve dnech 15.–18. 10. 2020, se NEKONÁ.

„Do poslední chvíle jsme se snažili dělat maximum pro to, aby se tato akce konala, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům, kteří nás podporovali a stáli za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na výstavišti PVA EXPO PRAHA v dalším termínu souběhu,“ řekl výkonný ředitel ABF Martin František Přívětivý.

Děkujeme také všem fanouškům za přízeň a vyjadřovanou podporu v této mimořádné době. Vážíme si toho a těšíme se na setkání se všemi vystavovateli, partnery a návštěvníky na této oblíbené akci v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Termín konání veletrhu bude brzy zveřejněn, sledujte naše webové stránky.

1


Veletrh FOR BEAUTY 2020 se NEKONÁS ohledem na aktuální situaci oznamujeme, že veletrh FOR BEAUTY, původně plánovaný na 9.–10. 10. 2020, se nekoná.


„Do poslední chvíle jsme se snažili dělat maximum pro to, aby se tato akce konala, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům, kteří nás podporovali a stáli za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na výstavišti PVA EXPO PRAHA v dalším termínu veletrhu,“ řekl výkonný ředitel ABF Martin František Přívětivý.

Děkujeme také všem fanouškům za přízeň a vyjadřovanou podporu v této mimořádné době. Vážíme si toho a těšíme se na setkání se všemi vystavovateli, partnery a návštěvníky na této oblíbené akci v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Termín konání veletrhu bude brzy zveřejněn, sledujte naše webové stránky.

Vyjádření společnosti ABF, a.s. o nekonání se veletrhu FOR BEAUTY ke stažení ZDE.

1


Souběh veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT se v roce 2020 NEKONÁ


 

S ohledem na aktuální situaci související s výskytem koronaviru COVID 19 oznamujeme, že letošní ročník souběhu veletrhů FOR CARAVAN a FOR BOAT se nekoná. Veletrhy se uskuteční v březnu 2021.

 

„Do poslední chvíle jsme se snažili dělat maximum pro to, aby se tato akce konala, byť v omezeném režimu. Rád bych poděkoval našim vystavovatelům, kteří nás podporovali a stáli za námi i v této náročné době. Pevně věřím, že se brzy sejdeme na výstavišti PVA EXPO PRAHA v dalším termínu souběhu, a to ve dnech 12. až 14. března 2021,“ řekl výkonný ředitel ABF Martin František Přívětivý.

 

Děkujeme také všem fanouškům za přízeň a vyjadřovanou podporu v této mimořádné době. Vážíme si toho a těšíme se na setkání se všemi vystavovateli, partnery a návštěvníky na této oblíbené akci v PVA EXPO PRAHA v Letňanech v příštím roce.

 

1


KONGRES FOR GASTRO & HOTEL 2020


1


Veletrhy FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL proběhnou podle plánu!


Veletrh nábytku FOR INTERIOR a veletrh gastronomie a hotelnictví FOR GASTRO & HOTEL, které začínají ve čtvrtek 1. října v PVA EXPO PRAHA, proběhnou bez dalších omezení a v řádném termínu. Vzhledem k vyhlášení nouzového stavu a mimořádných opatření v České republice od pondělí 5. října jejich průběh nebude nijak narušen. Letňanský areál je navíc plně připraven zajistit bezpečí a komfort vystavovatelů i návštěvníků.

Veletrh nábytku FOR INTERIOR se na letňanském výstavišti koná od 1. do 4. října a představí na výrobce, designéry a profesionály ze světa nábytku. Vystavovatelé poradí návštěvníkům při rekonstrukci interiéru, při volbě osvětlení, výběru vhodného nábytku do všech místností nebo obkladových materiálů a mnoha dalších. K vidění budou unikátní technologie, moderní design a kvalitní produkty.

Veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL proběhne ve dnech 1. až 3. října a představí novinky a technologie z oboru profesionálům i široké veřejnosti. Konat se bude také KONGRES FOR GASTRO & HOTEL ve čtvrtek 1. října. V rámci této akce pro odbornou veřejnost se představí významné osobnosti oboru během série přednášek, případových studií nebo workshopů.

Z důvodu určeného maximálního počtu osob v jednotlivých sektorech v jeden okamžik jsou v prostorách instalovány technologie mapující aktuální množství lidí. Změnilo se i rozložení expozic uvnitř hal, kdy jsou rozšířeny uličky v průchozích koridorech. Součástí nového vybavení areálu jsou i stojany s dezinfekcí na ruce a častěji se dezinfikují i prostory výstaviště. Tým koordinátorů kontroluje dodržování povinnosti pohybovat se v prostorách se zakrytými dýchacími cestami.

1


Nemůžete přijít? Sledujte kongres online!


1


Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje