Cannafest 2021 - veletrh s vůní konopí


Cannafest 2021 - veletrh s vůní konopí

Cannafest 2021 - veletrh s vůní konopí

Podzim již tradičně patří konopí. Tedy přesněji řečeno Cannafestu - mezinárodnímu veletrhu konopí. Ten proběhne již po jedenácté, termín letos vychází na víkend 5. - 7. listopadu. Minulý rok zamezila pořádání přední světové akce v oboru pandemie. Ta je však již na ústupu, a tak nic nebrání tomu, aby se v PVA Praze Letňanech setkali odborníci na využití konopí z celého světa.

Ve třech výstavních halách se představí pestrá škála předních firem na využití konopí jakožto důležitého přírodního zdroje, chybět nebude nepřeberné množství pěstební techniky či nejrůznějších doplňků jako jsou třeba v poslední době stále populárnější vaporizéry. Rozsáhlá nabídka bude zvláště v zastoupení CBD produktů či renomovaných semenných bank. 

Zvláštní pozornost si pak zaslouží vysoce ceněná odborná konference zaměřená na využití konopí v medicíně, na níž vystoupí přední vědci, doktoři i pacienti. Další neméně zajímavá témata se dotknou legislativy, pěstování a aktivismu za popularizaci této všestranně využitelné rostliny.

Aktuální informace o celé akci jsou dostupné na webu veletrhu www.cannafest.com, kde si zájemci mohou již teď zakoupit zvýhodněné vstupné v rámci předprodeje.


Více
Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje