PVA EXPO PRAHA PVA EXPO PRAHA

PVA EXPO PRAHA

Pozvánka na Profesia Days a HR Days

Veletrh Profesia Days 2016, který právě probíhá na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany, je určený pro všechny, kteří hledají práci či přemýšlejí o změně místa. Nebo jen hledají inspiraci, jak se lépe (nejen) pracovně realizovat. Ještě dnes - ve čtvrtek 13. 10. od 9 do 16 hodin - máte šanci na Profesia days kontaktovat přímo personalisty z předních českých i zahraničních firem, nechat si poradit jak napsat správně životopis, na co dát pozor při pracovním pohovoru nebo kam směřovat svou kariéru a vyslechnout inspirativní přednášky zajímavých osobností.

Veletrh nabízí také vzdělávací sekci s přednáškami zaměřenými na osobnostní rozvoj, schopnosti důležité pro kariérní postup či propojení osobního a pracovního života. Vstup pro návštěvníky veletrhu je zdarma.

13.10.2016 08:45:56 více


Blíží se mezinárodní kontraktační veletrh cestovního ruchu Czech Travel Market

Mezinárodní odborný kontraktační veletrh cestovního ruchu Czech Travel Market poskytne ideální prostředí pro centrály cestovního ruchu, cestovní kanceláře a agentury, turistické destinace, ubytovací a stravovací služby, dopravce, organizátory volnočasových aktivit nebo finanční a pojišťovací služby. Vystavovatelé a odborná veřejnost mohou využít místo pro získání aktuálních informací v oboru, nákupní a prodejní příležitosti. Akce se uskuteční od 24. do 25. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

11.10.2016 14:19:37 více


Zveme Vás na listopadový EROFEST

Mezinárodní erotický veletrh EROFEST se uskuteční 12. – 13. listopadu 2016 v Praze na výstavišti PVA Expo Letňany. Tato jedinečná akce bude poprvé nejen o erotice, ale i o módních trendech, plastické chirurgii a dalších souvislostech. Veletrh je cílený jak na jedince, tak i na mladé i starší páry, kteří chtějí poznat novinky ze světa erotických pomůcek. Prezentována bude i plastická chirurgie, vířivky, povzbuzovací a konzumační prostředky, tetování, spodní prádlo i kostýmy. Součástí veletrhu bude i večerní akce plná doprovodného programu.

11.10.2016 09:17:46 více


Na veletrhu FOR TOYS a FOR BABIES se hodnotily nejlepší exponáty

Na sedmém ročníku veletrhu hraček a her FOR TOYS a veletrhu potřeb pro děti a kojence FOR BABIES se hodnotily nejlepší exponáty v rámci soutěže GRAND PRIX. Hlavní cenu získaly společnosti ALBI Česká republika a.s. za exponát Mechanická laboratoř a BABYNOVA - Ivo Špuk za Kočárek Venicci 3V. Udělena byla i čtyři čestná uznání.

08.10.2016 11:21:56 více


Veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES nabídnou potřeby pro děti a svět her

Trojice veletrhů pro děti každoročně nabízí tradiční ochutnávku toho, co se objeví na předvánočním trhu na pultech v oblasti her a hraček. Na veletrhu FOR TOYS se potom budou prezentovat hračky z rozmanitých materiálů, panenky, didaktické hračky a hry, stavebnice, hlavolamy, party hračky nebo outdoorové aktivity. Veletrh FOR BABIES představí kojenecké potřeby, kočárky, autosedačky, dětský textil a obuv, potřeby pro denní hygienu a dětský nábytek. Veletrh FOR GAMES se zase zaměří na rozmanité hry, herní konzole a počítače.

07.10.2016 14:07:42 více


Dnes odstartovaly veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES

Veletrh hraček a her FOR TOYS, veletrh potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a veletrh videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES 2016 se uskuteční od 6. do 9. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Veletrhy jsou vhodné pro širokou veřejnost i pro odborníky. Podrobnosti získáte na oficiálních webových stránkách FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES.

06.10.2016 14:21:08 více


Na veletrhu FOR GASTRO & HOTEL byly vyhlášeny nejlepší exponáty

Na veletrhu hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL byly v rámci soutěže GRAND PRIX vyhlášeny nejlepší exponáty. Soutěžilo se přitom ve dvou kategoriích, a to TECHNOLOGIE A VYBAVENÍ a NÁPOJE A POTRAVINY. 

02.10.2016 09:42:09 více


Videopozvánka na veletrhy FOR TOYS, FOR BABIES a FOR GAMES

Dovolujeme si vás pozvat na souběh veletrhů hraček a her FOR TOYS, potřeb pro děti a kojence FOR BABIES a videoher a interaktivní zábavy FOR GAMES, který se uskuteční od 6. do 9. října 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA.

29.09.2016 15:55:35 více


Zahájili jsme veletrhy FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL

Dnes jsme slavnostně zahájili veletrh nábytku, interiérů a bytových doplňků FOR INTERIOR a veletrh hotelového a restauračního zařízení, potravinářství a gastronomie FOR GASTRO & HOTEL. Těšit se můžete na pět set vystavovatelů a bohatý doprovodný program. Veletrh bude otevřen návštěvníkům od čtvrtka 29. září do neděle 2. října 2016. 

29.09.2016 15:12:12 více


Veletrh FOR GASTRO & HOTEL představí moderní vybavení pro HORECU i světovou gastronomii

Hotelovému a restauračnímu zařízení, potravinářství a gastronomii se bude od 29. září do 2. října 2016 věnovat v PVA EXPO PRAHA mezinárodní veletrh FOR GASTRO & HOTEL. Letošní šestý ročník bude tím největším, který se kdy na letňanském výstavišti konal. Návštěvníci si na veletrhu prohlédnou nejnovější technologie a vybavení pro hotely a gastronomické provozovny, ale také nabídku výrobců a dodavatelů potravin a nápojů. Souběžně budou probíhat i kontraktační dny velkoobchodu JIP, východočeská a.s.

26.09.2016 18:03:39 více
následující
předchozí akce
Načítám...
následující akce