Alza představí domácnost budoucnosti
Výstava stanů je v plném proudu
Dopravní omezení!
Veletrh vědy 2018
EVENT DAY: Koření pro vaše akce
Veletrh REKLAMA POLYGRAF slaví letos čtvrtstoletí!
Průmyslový veletrh FOR INDUSTRY zahájili Sehnal, Babiš a Hüner


V úterý 15. května otevřel své brány další ročník tradičního veletrhu FOR INDUSTRY. Předseda představenstva společnosti ABF, a. s. Pavel Sehnal spolu s premiérem v demisi Andrejem Babišem a Tomášem Hünerem, ministrem průmyslu a obchodu ČR, přestřihli pásku a tímto symbolickým krokem veletrh zahájili. V úvodní řeči Andrej Babiš vyzdvihl, že se české ekonomice daří, je nejnižší nezaměstnanost a upozornil na nedostatek pracovníků v průmyslu, který ovlivňuje další rozvoj českých firem. Právě na pracovní příležitosti v průmyslových společnostech pro absolventy technických oborů se na veletrhu zaměří akce FOR JOBS. V pořadí 17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY probíhá v prostorách PVA EXPO PRAHA až do pátku 18. května 2018 a nabídne veřejnosti technologické novinky napříč průmyslovými obory včetně elektromobility a 3D tisku.Technický pokrok nezastavíš...


Patříte mezi fanoušky strojírenských technologií? Máte rádi přehled o novinkách v tuzemském průmyslu? Pokud ANO, nesmíte chybět na mezinárodním průmyslovém veletrhu FOR INDUSTRY, který se v PVA EXPO PRAHA uskuteční od 15. do 18. 5. Vedle inovací ve strojírenství a trendů v energetice se můžete těšit také na novinky v e-mobilitě.

 

I letos bude součástí veletrhu oblíbená výstava 3D technologií – 3Dexpo. K vidění zde bude vůbec první 3D tištěná socha z recyklovatelného PET materiálu. POZOR – bude to socha kinetická. Od 15. do 16. 5. pak veletrh doplní akce FOR JOBS s nabídkou pracovních pozic v průmyslových oborech. Najděte i vy práci, která vás bude bavit! Generálním partnerem veletrhu FOR INDUSTRY a akce FOR JOBS je Skupina ČEZ.

 Víte, že v českém průmyslu chybí techničtí pracovníci prakticky na všech pozicích?


Populární a hlavně užitečná doprovodná akce FOR JOBS zaměřená na nabídku pracovních pozic v průmyslových oborech se bude v PVA EXPO PRAHA konat ve dnech 15.–16. 5. 2018. Tato doprovodná akce veletrhu FOR INDUSTRY vznikla s ohledem na současnou situaci na trhu práce a nedostatek kvalifikovaných pracovních sil v technických oborech. FOR JOBS má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků veletrhu, ale hlavně i se studenty SŠ a VŠ. Generálním partnerem akce FOR JOBS je Skupina ČEZ.Prague Expo dog začíná již v sobotu 5. května! Přijďte se podívat
Dopravní omezení!
Mapa Pražského Majálesu a Utuberingu
Veletrhy pro celou rodinu doplní premiérově FOR HORSE


Již tento týden bude PVA EXPO PRAHA patřit oblíbenému souboru veletrhů pro rodinu a volný čas FOR FAMILY. Od 12. do 15. 4. navštívíte s jednou vstupenkou celkem 4 veletrhy – FOR KIDS, FOR PETS, AKTIV 55+ a novinku FOR HORSE pro všechny milovníky koní.

 

Doprovodný program veletrhu FOR HORSE bude opravdu stát za to! Přímo ve výstavní hale vyroste aréna s tribunami až pro 500 diváků, ve které budou každý den probíhat vystoupení živých koní. Návštěvníci uvidí např. fríské koně pod sedlem či v zápřahu, huculské koně, čtverylku a push ball fjordských koní, miniaturní koně i pony všech velikostí.

 

Sleva 50 Kč na vstupenku: www.forfamily.cz/sleva

 

Otvírací doba: čtvrtek až sobota od 10.00 do 18.00 hod. | neděle od 10.00 do 17.00 hod.

 Veletrh FOR BIKES 2018 je v plném proudu!


Úderem jedenácté hodiny byl v pátek 6. dubna slavnostně zahájen největší cykloveletrh ve střední Evropě FOR BIKES. Svátek milovníků kol symbolicky odstartoval legendární paralympionik Jiří Ježek. Novinky, trendy i bohatý doprovodný program si mohou na výstavišti PVA EXPO PRAHA v průběhu veletrhu dopřát profesionálové, nadšenci i rodiny s dětmi až do neděle 8. dubna. Na své si přijdou také milovníci koloběžek a adrenalinu. Součástí programu FOR BIKES jsou také přednášky, workshopy nebo poutavé exhibice. Ještě jste nezahájili letošní cyklistickou sezónu? Pak neváhejte a dorazte na svátek cyklistů do Letňan.Veletrh FOR BIKES začíná již tento pátek. Přidejte se k nám!


Opravdovým svátkem cyklistů bude třídenní veletrh cyklistiky FOR BIKES. Od 6. do 8. dubna ožijí pražské Letňany bicykly a vším, co k nim patří. Pět hal areálu PVA EXPO PRAHA bude plných kol a jejich fanoušků. Téměř 300 vystavovatelů nejvýznamnějších firem působících v Česku představí novinky, trendy i technické vymoženosti – zkrátka všechno, co se týká světa cyklistiky. Na své si přijdou i milovníci koloběžek, soutěží, závodů nebo exhibic. FOR BIKES tak potěší nejen profesionály, ale i nadšené amatéry a rodiny s dětmi. Doprovodný program ZDE.

 

Otvírací doba: pátek a sobota od 10.00 do 18.00 hod. | neděle od 10.00 do 16.00 hod.

Vstupné na místě: 200 Kč (předprodej vstupenek byl ukončen 5. 4. ve 12.00 hod.)Souběh jarních veletrhů bydlení zahájen
INSPIRUJTE SE NA VELETRZÍCH BYDLENÍ, DESIGNU A ZAHRAD


Chystáte renovaci vašeho bydlení, nebo se plánujete stěhovat do nového? Nevíte, kam sáhnout při výběru nábytku, bytových doplňků či originálních designových kousků? Nechte si od 22. do 25. 3. poradit od zkušených výrobců na veletrzích FOR HABITAT, FOR INTERIOR, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Na místě se můžete zapojit do soutěže o luxusní postel značky Materasso v hodnotě 170.000 Kč.

Již tradičně doplňuje veletrhy přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER. Ta má od letoška nového sourozence – DESIGN V KOUPELNĚ, který vás zavede do světa luxusních koupelen a koupelnového vybavení. V rámci celého souboru veletrhů vás čeká také zajímavý doprovodný program.

 Výstavy FOR CARAVAN, FOR BOAT a veletrh FOR TRAVEL byly slavnostně zahájeny
POZVÁNKA DO SVĚTA KRÁSY A HARMONIE


Na více než třech stovkách výstavních stánků se návštěvníkům budou věnovat špičkoví odborníci poskytující cenné rady a informace o nabízených přípravcích a metodách. Budou připraveni zodpovědět dotazy, poradit s aplikací i volbou správného přípravku pro klienta i pro vlastní užití, ať již půjde o poradenství k anti-aging metodám, péči o ruce a nohy, regeneraci či alternativním metodám v oboru.

Stále stoupá zájem o přírodní péči, rychle narůstá počet stánků s přírodními produkty a zájemci mají rozhodně z čeho vybírat. Návštěvníci ocení i rady odborníků, kteří je patřičně nasměrují
a pomohou při rozhodování. Řada stánků i program v saloncích představí masáže spojené s relaxací a oživením celého těla na fyzické i psychické úrovni. Rozšiřuje se zastoupení wellness produktů a přípravků pro aromaterapii, relaxaci, masáže, detoxikaci i celkový zdravý životní styl. Jejich pestrá nabídka je zárukou, že návštěvníci mohou všemi smysly vyzkoušet, vcítit se
a nalézt ten „svůj“ zázrak přírody pro své domácí užití, přípravky se stávají cílem nákupu pro lékárny, drogerie i voňavé obchůdky s bioprodukty a aromaterapií.

S nastupujícím jarem přicházejí nové trendy v líčení, účesech i módě. Na veletrhu je budou prezentovat přední vizážisté, stylisté i kadeřníci. Návštěvníci uvidí „Rococo“ fotomake-up znamenité Štěpánky Podroužkové, mohou se nechat inspirovat pracemi finálových týmů soutěže „Creative image team“ či semifinálovým tématem „Splash of Color“, vše pod vedením úžasného vizážisty Pavla Bauera. Soutěž bude doplněna módní přehlídkou ve spolupráci s top kadeřnicí Romanou Topinkovou.

Semifinálové téma 12. ročníku soutěže Creative Image Team „Splash of Color“ předestírá myšlenku, že i nejpestrobarevnější obraz je nejdříve čistě bílým plátnem. A přesně takové plátno v podobě ženské tváře bylo inspirací pro kolekci s názvem Splash of Color. Úkolem je vytvořit
s pomocí vlastní fantazie svět, který není tvořen zavedenými barevnými pravidly. Každé umělecké dílo je originál. Soutěžící se stává proto tvůrcem, který určuje pravidla. Využít lze celé barevné spektrum a s každým pomyslným „tahem štětcem“ bortit společensky zavedené hranice. Soutěž dokazuje, že neexistuje barevná kombinace, která by neměla svůj smysl, ať už se nachází na jakémkoli živém i neživém plátně. Pro finálové téma si soutěžící připraví modelku „ztracenou ve vlnách“ – Lost in waves.

A jak charakterizovat téma soutěže ve fotomakeupu? Název rokoka je odvozen od výrazu rokaj, což je ornament vzniklý z mušle, plocha různého tvaru s bohatě vytvořenými ornamenty. V době rokoka se oblékaly a líčily nejen dámy. Panstvo si pořizovalo bílé paruky, opravovaly se
a zamaskovávaly všechny nedostatky, krášlilo se pihami, až bílou pleti s vykreslenými rty „do srdíčka“. Ženy používaly šněrovačky, honosily se krinolínami vyzdobenými stuhami, krajkami, zlatým a stříbrným vyšíváním, šitými z brokátu, lyonského hedvábí. Vše doplňovaly střevíčky
z atlasu, brokátu, hedvábí a sametu na vysokém podpatku zdobené krajkou.

Pánové v době rokoka, pokud chtěli jít s módou, museli nosit úzké kalhoty, bílé punčochy a boty zdobené pentlemi či tepanými sponami. Jejich nejčastěji saténové kabáty, které byly zespodu na okrajích vyztuženy kosticemi, aby odstávaly, měly většinou bílou, světle modrou nebo růžovou barvu. I muži nosili paruku, kterou si dokonce přepudrovávali, a přikrášlovali ji různými lokýnkami a vzadu svazovali stuhou.

Z doby rokoka pochází také výraz negližé, který označoval méně formální společenské oblečení, ve kterém dámy přijímaly hosty. Tvořila jej nařasená splývající sukně, volná šněrovačka, tenký plášť přehozený přes ramena a třírohý šátek zakrývající výstřih.

Na veletrhu nebudou chybět další kadeřnické osobnosti jako Honza Špilar, tým Honzy Hlaváčka
i Daniela Hejtmánková. Ti posledně jmenovaní brilantně ztvární téma podzimní soutěže napříč kadeřnickým světem „INSPIRACE 2019“. Tým Karlínského kadeřnického učiliště nám hravě přiblíží „RETRO“, k zážitkům bude stejně tak patřit fashion show týmu holešovických oděvních návrhářů na téma „SKILLS“. Líčení, účesy a body painting ve stylu „Mystic Gothic” bude opět plné svěžích nápadů oživujících pro nás tajemné středověké téma. Soutěžit se bude v nail designu (mezinárodní soutěže NailproCzech), v salonním nail artu, manikúře, tip-boxech, tzv. nail art-posterech, v prodlužování řas, v prodlužování vlasů i v oděvním designu. Soutěž v prodlužování vlasů bude tentokrát pojata zcela jinak a kromě cen pro vítěze si návštěvníci budou moci sami vyzkoušet svoji zručnost v této disciplíně i přispět darováním vlasů či jinak na nádhernou paruku z pravých dlouhých vlasů těm, pro něž může být momentálně tím nejkrásnějším dárkem.

Pořadatelem soutěže je salon Dlouhovláska, který ve spolupráci  s Petrou Valentovou darují úplně zdarma paruky či prodlužují a prohušťují nemocným ženám či dívkám po nemoci vlasy zdarma (tam, kde už není nutná paruka, se dá pomoci i prohuštěním či šetrným prodloužením vlasů). Lidé mohou darovat vlasy do salonu nebo je zaslat Nadačnímu fondu Šance onkoláčkům. Peníze jdou na materiální pomoc onkologicky nemocným dětem a rodinám s těmito nemocnými dětmi. Darované vlasy jdou zároveň do paruk pro tyto nemocné děti či ženy. Darované vlasy tedy pomáhají dokonce dvakrát!

Wellness, fitness i zdravý životní styl  se stávají jednou ze „stars“ veletrhu. Kromě workshopů, kvalifikovaných ukázek a nabídek školení relaxačních a rekondičních masáží i fyzioterapie budou vystavovatelé prezentovat komplexní beauty-wellness péči, diváci opět uvidí přehlídku krásných těl v soutěži věnované naturálnímu fitness. Každoročně očekávanou pomyslnou „třešničkou“ bude opět defilé českých miss v módní přehlídce butiku Fashion Island i návštěvy známých mediálních osobností.

V saloncích bude program zaměřen na péči o nohy, regeneraci, wellness, saunování, aromaterapii, přírodní péči při použití éterických olejů, celostní přístup v kosmetické péči
a prevenci. Partnery i účastníky veletrhu budou opět nejvýznamnější oborová sdružení: Unie kosmetiček, sdružení pro kosmetiku PROKOS, Česká podiatrická společnost, Asociace pracovníků v regeneraci, Česká asociace saunérů, Česká asociace wellness, Asociace českých aromaterapeutů, Česká aromatická společnost a další.

Více na webu: www.WorldOfBeauty.cz a www.BeautyExpo.cz a Facebooku: www.FaceBook.com/KosmetickyVeletrh
 

 Karavany, obytná auta, lodě i tipy na dovolenou: od pátku v PVA EXPO PRAHA
Zveme Vás na mezinárodní veletrh AQUATHERM
Největší rybářský veletrh v Evropě byl zahájen
Sezónu rybaření otevře ve čtvrtek 15. února veletrh FOR FISHING
Eventy v PVA EXPO PRAHA


 

Multifunkční areál PVA EXPO PRAHA je ideální prostor pro uspořádání jakékohokoliv typu eventu. Obrovské ocelové haly ve spojení se vstupními prostory, konferenčními sály a venkovní plochou nabízí nespočet možností. Variabilita prostor je unikátní.

 

 

Neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme vybrat vhodný prostor pro váš event či event vašeho klienta. Prohlídka areálu a sestavení nabídky na míru je samozřejmostí.

 

 

Reference:

 

 • firemní eventy společností Škoda Auto, Dell, Lidl, Honeywell, DEK, Mercedes, John Deere, Amway, Renault, Ford, Saint Gobain atd.

 

 • vyhlašování cen a anket - Král cyklistiky, Architekt roku, Zlatý volant, Young Architect Award atd.

 

 • natáčení reklamních spotů - Stillking Films, Sons Locations, Film Makers...

 

 • sportovní a společenské akce - turnaje v házené, badmintonu, basketbalu, dance show, fashion show F&F, mezinárodní karetní turnaje

 

 • hudební akce - koncerty AC/DC, Robbie Williams, Guns' N' Roses, Kabát, Daniel Landa, festival Majáles, Aerodrome, Magnetic festival, Let It Roll, Imagination festival

 

Ukázky z proběhlých akcí naleznete ve fotogalerii.

 

 Obchodní kontakty - pronájmy prostor v PVA EXPO PRAHA


 

Ředitel OT pronájem areálu PVA EXPO PRAHA

 

Daniel Bartoš

 

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy hal, kongresového sálu a přilehlých venkovních ploch.

tel: 225 291 114, mobil: 739 003 155

e-mail: bartos@abf.cz

 

 

 

Obchodní manažerka PVA EXPO PRAHA

 

Pavlína Kontrová

 

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy hal, kongresového sálu a přilehlých venkovních ploch.

tel: 225 291 630, mobil: 739 003 130

e-mail: kontrova@abf.cz

 

 

 

Obchodní manažerka PVA EXPO PRAHA

 

Dominika Haltmarová

 

Krátkodobé a dlouhodobé pronájmy hal, kongresového sálu a přilehlých venkovních ploch.

mobil: 725 636 363

e-mail: haltmarova.dominika@gmail.comPVA EXPO PRAHA - aktuální dokumenty ke stažení
Veletržní a výstavní akce v PVA EXPO PRAHA


 

Přemýšlíte o zorganizování veletržní akce nebo výstavy? Neváhejte nás kontaktovat. PVA EXPO PRAHA je to pravé místo.

 

Koná se zde více jak 60 veletrhů a výstav ročně. 

 

Nabízíme:

 

 • 7 moderních ocelových hal o celkové ploše 35 000 m²
 • celkem 105 000 m² krytých i venkovních ploch
 • parkoviště s kapacitou až 3 000 parkovacích míst
 • kongresový sál s kapacitou až 650 míst (divadelní uspořádání), rozlehlým foyer před sálem a VIP salónkem

 

Reference:

 

 • pravidelně se u nás konají známé veletrhy jako Motosalon, Aquatherm, Vodovody-kanalizace, Veletrh vědy, Profesia Days, Střechy Praha, World of Beauty & Spa, Wine Prague. Novinkou loňského roku byl konopný veletrh Cannafest. A samozřejmě veletrhy pod hlavičkou společnosti ABF jako např. For Arch, For Bikes, For Interior, For Fishing a spoustu dalších.
 • dlouhodobé výstavy - Titanic, Brick republic, Výstava stanů

 

Ukázky z proběhlých akcí naleznete ve fotogalerii.

 

 

 Začaly veletrhy úsporného bydlení FOR PASIV a CESTY DŘEVA
Vydejte se s námi na cestu kolem světa
Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA začínají již ve čtvrtek
Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje