Partneři areálu


 

 

AV Media, a.s.

Pražská 63

102 00  PRAHA 10

Michal Maťko

Michal.matko@avmedia.cz

Mobil: 724 444 197

www.avmedia.cz

 

Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Prostřednictvím návrhů a realizací řešení pro sdílení obrazu a zvuku přináší svým zákazníkům inspiraci, užitek i radost. Poskytuje profesionální služby od projektového návrhu řešení až po zaškolení a následný servis a vždy sleduje nejnovější trendy, které pak přinášíme do ČR jako první.

 

AV technika a další produkty společnosti jsou využívány v konferenčních a zasedacích místnostech, na dispečerských pracovištích s nepřetržitým provozem, v učebnách a školicích místnostech, u speciálních simulačních a 3D aplikací, v kinosálech, v muzejních expozicích, na veletrzích a na mnoha dalších místech.

Vedle realizací řešení zajišťujeme pronájem a obsluhu špičkové audiovizuální techniky pro širokou škálu různorodých akcí, od firemních školení přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po venkovní projekci na budovy.

 


 

 

STONES Catering s.r.o.

Oderská 333

190 00 Praha 9 – Čakovice

Dan Stone

info@stonescatering.cz

608 956 641

www.stonescatering.cz

 

STONES Catering je česká společnost se sídlem v Praze, založena v roce 2000 a oceněná prestižním titulem Superbrand. S počtem 880 akcí ročně se řadí k předním a nejvyhledávanějším cateringovým společnostem v České republice a má celoevropskou působnost.

STONES Catering je známá nejvyšší kvalitou svých pokrmů, bezchybným servisem, důrazem na detail a také svým profesionálním, přátelským a pozitivním přístupem. Spokojení zákazníci jsou vždy prioritou společnosti a zaměstnanci jejím nejdůležitějším prvkem. Klienty STONES Catering jsou jak soukromé osoby, tak i neziskové, státní a privátní organizace či ambasády.

V roce 2015 byly nadstandardní přístup a kvalita služeb společnosti STONES Catering uznány i formálně a společnosti byl udělen titul Superbrand v kategorii Business.

 


 

 

FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

Karolinská 654/2

186 00 Praha 8

IČO: 48589641

Tel: +420 234 650 111

Fax: +420 234 650 147

Ford (informace o produktech Ford)

E-mail: infocz@ford.com

www.ford.cz

 

Společnost Ford Motor Company, s.r.o. , autorizovaný dovozce Fordu pro ČR, byla založena v roce 1993 (prodejní kancelář už o dva roky dříve) – a od té doby patří stále k prodejně nejúspěšnějším automobilovýcm importérům na českém trhu. Na celém území České republiky disponuje hustou dealerskou sítí; v současné době je to 37 prodejních a 70 servisních míst. Na českém trhu nabízí Ford mimořádně širokou modelovou řadu osobních i užitkových vozů: od malého KA+ přes sportovní Focus RS nebo americkou legendu Mustang až k velkoprosotorovému modelu Ford Galaxy a od městské dodávky Transit Courier až k největšímu Transitu o objemu skříně přes 15 metrů krychlových. Také díky mimořádně širokému modelovému portfoliu patří českému Fordu i pomyslné místo na stupních vítězů, pokud jde o  celkový počet zaregistrovaných vozů. V současné době se tak po českých silnicích pohybuje více než 490 000 osobních i lehkých užitkvoých voztů s modrým oválem ve znaku, což znamená, že skoro každé desáté auto u nás nese značku Ford.

 


Česká centrála cestovního ruchu - CzechTourism
Vinohradská 46
120 41 Praha 2
tel.: +420 221 580 111
fax: +420 224 247 516

www.czechtourism.cz

 

Agentura CzechTourism je státní příspěvkovou organizací, jejímž zřizovatelem je Ministerstvo pro místní rozvoj ČR. Základním cílem CzechTourism je propagace České republiky jako destinace cestovního ruchu jak v zahraničí, tak i v České republice. 

 


 

 

CENTRUMSPED  s.r.o.

Výstaviště 416

170 00 PRAHA 7

Filip Červený

cerveny@centrumsped.cz

Mobil: +420 602 501 381

www.centrumsped.cz

 

Společnost CENTRUMSPED vznikla v roce 1992. Tým pracovníků se zabývá především mezinárodní veletržní spedicí a mezinárodní dopravou. Veletržní logistika tak tvoří jádro podnikání firmy. Společnost patří mezi nejvýznamnější české a slovenské speditéry v oboru veletržní spedice.

Sídlo firmy je v Praze, veletržní pobočky pracují v Praze, Brně a Nitře. CENTRUMSPED je jako jediný veletržní speditér v České republice členem prestižní světové asociace veletržních speditérů  IELA - International Exhibition Logistics Association, což mu zajišťuje možnost využívání této partnerské sítě po celém světě.

CENTRUMSPED je v České republice oficiálním spedičním partnerem PVA EXPO PRAHA v Letňanech a ve Slovenské republice oficiálním spedičním partnerem AGROKOMPLEX VÝSTAVNÍCTVO NITRA. 

K dalším významným aktivitám se řadí přeprava zásilek na zahraniční a tuzemské veletrhy a výstavy, kongresy a sympozia, zbožová mezinárodní kamionová, námořní a letecká doprava, celní deklarace a zastupování v celním řízení, skladování a manipulace a další služby dle individuálních požadavků klientů.

CENTRUMSPED spolupracuje s vysoce profesionální sítí zahraničních partnerů a poskytované služby jsou teritoriálně neomezené.

 

 


 

 

Ing. Lenka Rohlíková Svatošová – LS Production

Produkční a hostesková agentura
Suchý vršek 2133, 158 00 Praha 5

mobil: +420 603 286 243

svatosova@hostesky-online.com

www.hostesky-online.com

 

LS Production produkční a hostesková agentura prioritně zajišťuje hostesky a tlumočnice na veletrhy a její více než 15ti leté působení je garancí  bohatých zkušeností a vysoké profesionality.

Nabízíme hostesky od distribuce tisku až po tlumočnické služby v ČR i zahraničí. Fakturaci provádíme na základě Vámi potvrzeného výkazu práce. Naší velkou předností je široká nabídka kostýmů a společenských šatů. Jsme schopni sladit oblečení s Vaším firemním logem či barevně dotvořit image Vašeho stánku.

Kromě hostesek Vám rádi připravíme i doprovodný program na stánku, nabízíme full servis i v této oblasti.

 


 

 

Prague The Style Outlets

Ke Kopanině 421

252 67 Praha Západ

officeprague@neinver.com

Tel: 228 881 311  

prague.thestyleoutlets.cz 

 

Prague The Style Outlets otevřel pro veřejnost 18.05.2018 po kompletní přestavbě interiéru inspirovaného starou Prahou.  Mezi prvními obchody, které se zde otevřeli, jsou žádané módní brandy jako: Adidas, Benetton, Bogner, Frankie Morello, Geox, Hamleys, Karl Lagerfeld, Nike, Palmers, Pepe Jeans nebo Trussardi. Pro některé z nich je otevření pobočky v Prague The Style Outlet vstupem na český trh. Outletové centrum také přichází s bohatou gastronomickou nabídkou, důkazem je například pobočka Coffee Fellows nebo HMS/Autogrill (restaurace Šalanda, La Pasteria, Flo Café) světového provozovatele sítě restaurací pro cestovatele.

 

Prague The Style Outlets:

 • Letiště Václava Havla Praha – 2,5 km
 • Doprava - autobus č. 312 z letiště  a č. 322 z Bořislavky (Metro A) – intervaly 20 min.
 • 20 000 m2 nájemní plochy a 100 jednotek – první fáze a 10 000 m2 nájemní plochy a 90 jednotek – druhá fáze
 • Taxi služba
 • Obrazovky s informacemi o odletech a příletech
 • Wi-Fi zdarma
 • Parkování zdarma pro 2400 aut a 10 autobusů
 • Informační centrum
 • Úschovna zavazedel
 • VIP salonek
 • Směnárna Interchange a možnost vrácení DPH
 • 2 Restaurace a 3 kavárny
 • Otvírací doba: 10:00-21:00


Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje