PVA EXPO PRAHA

Partneři areálu


 

AV Media, a.s.

Pražská 63

102 00  PRAHA 10

Michal Maťko

Michal.matko@avmedia.cz

Mobil: 724 444 197

www.avmedia.cz

 

Společnost AV MEDIA byla založena v roce 1992 a v současnosti je leaderem na poli prezentační, projekční a audiovizuální techniky v České republice. Prostřednictvím návrhů a realizací řešení pro sdílení obrazu a zvuku přináší svým zákazníkům inspiraci, užitek i radost. Poskytuje profesionální služby od projektového návrhu řešení až po zaškolení a následný servis a vždy sleduje nejnovější trendy, které pak přinášíme do ČR jako první.

 

AV technika a další produkty společnosti jsou využívány v konferenčních a zasedacích místnostech, na dispečerských pracovištích s nepřetržitým provozem, v učebnách a školicích místnostech, u speciálních simulačních a 3D aplikací, v kinosálech, v muzejních expozicích, na veletrzích a na mnoha dalších místech.

Vedle realizací řešení zajišťujeme pronájem a obsluhu špičkové audiovizuální techniky pro širokou škálu různorodých akcí, od firemních školení přes korporátní kongresy, společenské akce a veletržní expozice až po venkovní projekci na budovy.

  

STONES Catering s.r.o.

Oderská 333

190 00 Praha 9 – Čakovice

Dan Stone

info@stonescatering.cz

608 956 641

www.stonescatering.cz

 

STONES Catering je česká společnost se sídlem v Praze, založena v roce 2000 a oceněná prestižním titulem Superbrand. S počtem 880 akcí ročně se řadí k předním a nejvyhledávanějším cateringovým společnostem v České republice a má celoevropskou působnost.

STONES Catering je známá nejvyšší kvalitou svých pokrmů, bezchybným servisem, důrazem na detail a také svým profesionálním, přátelským a pozitivním přístupem. Spokojení zákazníci jsou vždy prioritou společnosti a zaměstnanci jejím nejdůležitějším prvkem. Klienty STONES Catering jsou jak soukromé osoby, tak i neziskové, státní a privátní organizace či ambasády.

V roce 2015 byly nadstandardní přístup a kvalita služeb společnosti STONES Catering uznány i formálně a společnosti byl udělen titul Superbrand v kategorii Business.

 

 


 


 

Mgr. Klára Nestěrová

Agentura Apsara

Jindřišská 24

110 00 Praha 1

 Tel/Fax: +420 224 282 467

 Mobil: +420 777 768 408

 E-mail: apsara@apsara.cz

www.apsara.cz

 

Agentura Apsara byla založena v roce 2002 a nabízí širokou škálu služeb zaměřených především na personální servis, zajištění hostesek a modelek, organizování společenských akcí, zajištění známých osobností a souvisejících služeb marketingu.

Za 10 let existence na trhu se stala jednou z předních agentur v poskytování personálních služeb, má za sebou velké množství větších či menších akcí a spolupracuje s celou řadou významných společností v České Republice i v zahraničí.

Její služby jsou založeny na profesionálním přístupu, serióznosti, spolehlivosti a etice.

Disponuje databázi s více než 5 tisíci hostesek, modelek a promotérů z celé České republiky i ze Slovenska, kde má také zastoupení.

 


 

FORD MOTOR COMPANY, s.r.o.

Karolinská 654/2

186 00 Praha 8

IČO: 48589641

Tel: +420 234 650 111

Fax: +420 234 650 147

Ford (informace o produktech Ford)

E-mail: infocz@ford.com

www.ford.cz

 

Společnost Ford Motor Company, s.r.o. , autorizovaný dovozce Fordu pro ČR, byla založena v roce 1993 (prodejní kancelář už o dva roky dříve) – a od té doby patří stále k prodejně nejúspěšnějším automobilovýcm importérům na českém trhu. Na celém území České republiky disponuje hustou dealerskou sítí; v současné době je to 37 prodejních a 70 servisních míst. Na českém trhu nabízí Ford mimořádně širokou modelovou řadu osobních i užitkových vozů: od malého KA+ přes sportovní Focus RS nebo americkou legendu Mustang až k velkoprosotorovému modelu Ford Galaxy a od městské dodávky Transit Courier až k největšímu Transitu o objemu skříně přes 15 metrů krychlových. Také díky mimořádně širokému modelovému portfoliu patří českému Fordu i pomyslné místo na stupních vítězů, pokud jde o  celkový počet zaregistrovaných vozů. V současné době se tak po českých silnicích pohybuje více než 490 000 osobních i lehkých užitkvoých voztů s modrým oválem ve znaku, což znamená, že skoro každé desáté auto u nás nese značku Ford.

 

 

 

 předchozí akce
Načítám...
následující akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje