FOR FISHING: Záznam z živého vysílání (15. 2. od 11.00 do 15.00 hodin)
FOR FISHING: Záznam z živého vysílání (15. 2. od 11.00 do 15.00 hodin)
Desátý ročník FOR FISHING představí osobnosti rybaření i vystavovatele z 12 evropských zemí
FOR FISHING přivítá kaprařskou star Steva Briggse
Vyhněte se frontám u pokladen a kupte si vstupenku v předprodeji
Veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD začaly vyhlášením cen Pasivní dům 2018


Ve čtvrtek 7. února v 10 hodin byl slavnostně zahájen souběh veletrhů FOR PASIV a FOR WOOD, které se v PVA EXPO PRAHA konají až do soboty 9. února 2019. Oficiálního zahajovacího ceremoniálu se zúčastnil spolu s generálním ředitelem ABF, a.s. Tomášem Kotrčem a předsedou představenstva ABF, a.s. Pavlem Sehnalem také ministr životního prostředí Richard Brabec. Slavnostní zahájení akce pokračovalo vyhlášením vítězů prestižní soutěže Pasivní dům 2018, které se zúčastnilo více než šest desítek novostaveb a rekonstruovaných domů v České republice.Veletrh STŘECHY PRAHA vstupuje do třetího desetiletí
Jediné veletrhy v Praze na téma nízkoenergetického bydlení


Od 7. do 9. 2. bude letňanské výstaviště tím správným místem pro všechny, kteří se zajímají o nízkoenergetické bydlení. Plánujete rekonstrukci domu nebo se chystáte stavět? Navštivte veletrhy FOR PASIV a FOR WOOD, na kterých vám poradíme s výběrem materiálu, samotnou realizací i čerpáním dotací. Ocitnete se nejen v ráji dřevostaveb, ale také se ohřejete v sekci  vytápění. I letos myslíme na nejmenší návštěvníky. Po celou dobu veletrhu budou děti moci získat nové znalosti na naučné stezce Lesní svět. Zkoušku zručnosti pak absolvují v sobotu 9. 2. na akci Řemeslo dětem.

 

50% sleva na vstupenku: www.forpasiv.cz/sleva

Otevírací doba: ve všední dny od 10.00 do 18.00 hod., v sobotu pak od 10.00 do 17.00 hod.Gaudeamus 2019


Hledáš další studium po maturitě? Tak přijď na Gaudeamus do Prahy a určitě si vybereš. Za jeden den získáš přehled o nabídce studia nejen v Praze. Můžeš si promluvit se zástupci škol z celé ČR a zahraničí, i se studenty a absolventy, kteří se rádi podělí o svoje zkušenosti. Navštívíš také přednášky škol, kde se dozvíš maximum informací o nabídce studia i o všem ostatním co ti škola nabízí. Pokud se nedokážeš rozhodnout, můžeš se u nás otestovat a zjistit na jaké obory máš předpoklady. Rádi ti také poradíme s výběrem školy a oboru. Jestli tě zajímá jak se po škole uplatníš nebo jakým směrem se vydat v budoucí kariéře je pro tebe připravené kariérové poradenství. Jestli uvažuješ o možnosti studovat v zahraničí, máme pro tebe nabídku až 70 prestižních univerzit z celého světa. 

TAK VEZMI BUDOUCNOST DO SVÝCH RUKOU A PŘIJĎ NA GAUDEAMUS DO PRAHY! FOR DECOR & HOME zahájily JARNÍ TRENDY


Kontraktační veletrh dekorací, skla, bytových a kuchyňských doplňků a dárkového zboží FOR DECOR & HOME, který probíhá do 19. ledna na letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA, ve čvrtek 17. ledna zahájila unikátní přehlídka českých a slovenských floristů JARNÍ TRENDY. Na ploše 5000 m2 se návštěvníkům z řad odborníků i laické veřejnosti představuje téměř osm desítek vystavovatelů ze čtyř států, kteří nastíní, jakou podobu bude mít jaro, velikonoční svátky nebo svátek všech zamilovaných. Veletrh s nádechem jara přinese také bohatý doprovodný program, který bude po dobu konání akce probíhat v sektoru 2D. Tam se mohou zájemci seznamovat také s produkty a činností vybraných uměleckých ateliérů.FOR DECOR & HOME odhalí recept na probuzení jara


Hledáte recept na probuzení jara ve vašem domově? Nebojte, není přísně tajný! Všechny potřebné ingredience nabídne kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME, který se uskuteční od 17. do 19. 1. Těšit se můžete jak na dekorace, bytové doplňky a dárky spojené se svátkem sv. Valentýna, Velikonocemi či Mezinárodním dnem žen, tak i na designovou výstavu Jarní trendy 2019, floristickou show a zajímavé workshopy.

 

Volný vstup pro obchodníky pro vyplnění IČO | 50% sleva na vstupenku pro milovníky dekorací

 

Otevřeno denně od 10.00 do 18.00 hodin.Opětovné varování ABF, a.s. před aktivitami podvodných firem
Dj Tiësto se po šesti letech vrací do Prahy!
Víte, kde nakupuje Ježíšek? Přece v Letňanech!


Vůně vánočního cukroví, horké medoviny, vanilky a svařeného vína... Právě o tu se ve dnech 13. až 16. 12. postará oblíbený veletrh Stříbrné vánoční dny, na kterém nakoupíte nejen všechny dárky, ale také si užijete příjemnou sváteční atmosféru. První dva dny veletrhu nově pořídíte dárky i pro cyklisty v rámci akce Kolo pod stromeček, kterou v sobotu vystřídá Vánoční bezlepkový trh. Chtěli byste uplatnit svou kreativitu a zručnost? Pak jistě oceníte Kreativ market & Milujeme papír, při kterém si vlastnoručně vyrobíte dárky či ozdoby. Chybět nebudou tradiční sekce Český jarmarkFashion zóna a Vánoční hody. Zabavíme i nejmenší návštěvníky. Na děti čeká pestrý pódiový program, soutěž o nejlepšího vánočního kapra nebo workshopy, při kterých si budou moci vytvořit dopis pro Ježíška nebo namalovat ozdoby.

 

Denně od 10.00 do 18.00 hodin | 50% sleva na vstupenku na www.vanocnidny.cz/sleva

 Mezinárodní erotický veletrh EROFEST
4MEN EXPO 2018
První ročník veletrhu e-SALON byl slavnostně zahájen!


Největší událost z oblasti čisté mobility, která se koná ve dnech 15. až 18. listopadu 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA, byla slavnostně zahájena! Premiérový veletrh e-SALON představí národní premiéry elektromobilů světových značek, budoucnost čistých měst, alternativních pohonů nebo infrastruktury. Návštěvníci se seznámí s nadčasovými dopravními prostředky od elektromobilů, motorek, vozítek pro teenagery až po elektrické letadlo. Doprovodný program potěší odborníky, fanoušky mobility, ale i rodiny s dětmi. Pro veřejnost je veletrh přístupný od 16. listopadu. Generálním partnerem veletrhu e-SALON 2018 je Skupina ČEZ.Chystá se výlet do budoucnosti pro automobilové fajnšmekry!
PROFESIA DAYS


Rádi bychom Vás pozvali na největší veletrh práce v ČR Profesia days Praha 2018. Již 8. ročník se bude konat 7. – 8. 11. 2018 v PVA EXPO PRAHA v pražských Letňanech.

Profesia days umožňují návštěvníkům nejen setkat se tváří v tvář s více než 100 atraktivních zaměstnavatelů, ale i zjistit, jakými směry se může ubírat jejich budoucí kariéra.

Veletrh je určen studentům, absolventům, nezaměstnaným, ale i zaměstnaným, kteří zvažují změnu. Všichni mají vstup na veletrh zdarma. Kromě nabídek práce je pro ně připravený i doprovodný program: profesionální koučink s odborníky, semináře, konzultace životopisů nebo testování jazykových a IT znalostí. Chybět nebude také speciální část pro studenty Study Travel Expo 2018. V průběhu akce vystoupí řada zajímavých spíkrů, kteří se podělí o své životní příběhy plné inspirace.

Přijďte objevovat nové příležitosti a získejte informace od potencionálních zaměstnavatelů z první ruky.

Zaregistrujte se a sledujte seznam vystavovatelů a program na www.profesiadays.czObjevte potenciál konopí! Praha se připravuje na největší konopný veletrh na světě


 

Léčivá kosmetika, zdravé potraviny, stylové oblečení, vybavení pro pěstování, ale i odborné přednášky, zajímavé workshopy a hudební program. To vše a mnohem více nabídne mezinárodní veletrh konopí a léčivých bylin Cannafest, který se letos koná již podeváté, a to 2. až 4. listopadu 2018 v prostorách výstaviště PVA Expo Praha-Letňany.

 

Na veletrhu se představí více než 280 vystavovatelů z celého světa, kteří nabídnou zajímavé produkty pokrývající všechny oblasti, v nichž se konopí uplatňuje jako všestranná rostlina. Návštěvníci se mohou těšit na bohatý výběr přírodní kosmetiky, konopných specialit, originálního oblečení a ekologických stavebních materiálů. Zastoupena bude také široká nabídka pěstební techniky, semínek nebo vaporizérů a své místo zde budou mít i oborová média a organizace zabývající se konopnou osvětou.

 

Kdo dává přednost bližšímu poznání léčebného potenciálu konopí, který je v posledních letech diskutován nejen v souvislosti s léčbou onkologických onemocnění či epilepsií, neměl by vynechat zejména odbornou část veletrhu. Ta zahrnuje mezinárodní konferenci, na které o víkendu 3.–4. listopadu vystoupí se svými přednáškami vědci, lékaři i pacienti z České republiky i ze zahraničí. Chybět nebudou světoznámí specialisté jako Dr. Ilya Reznik či Roei Zerahia z Izraele, která dlouhodobě patří mezi průkopníky ve výzkumu léčebného konopí. Zvláštní prostor bude letos opět věnován panelové diskuzi na téma využití konopného výtažku v léčebné praxi. Konference bude simultánně tlumočena z angličtiny do češtiny a naopak.

 

Ve dnech 1.–2. listopadu se ve stejných konferenčních prostorách uskuteční také obchodní konference European-American Cannabis Business Conference zaměřená na užší obchodní spolupráci mezi Evropou a Amerikou, která v posledních letech prochází vlnou legalizace.

 

Pro návštěvníky bude v průběhu veletrhu připraven zajímavý doprovodný program, interaktivní workshopy a Cannafest Free Zone s živými kapelami. Chybět nebude ani dětský koutek s herní zónou, přebalovacím pultem a hlídáním pro děti od dvou let. Kompletní doprovodný program najdete na stránkách www.cannafest.com a na facebookové stránce veletrhu.

 

 

Kontakt pro média:

Mgr. Barbora Bláhová

barbora.blahova@cannafest.cz

+420 607 840 618

 

Vstupenky (předprodej | na místě):

Jednodenní 150 Kč | 200 Kč
Třídenní 250 Kč | 350 Kč
K dostání na www.cannafest.com.

 

Otevírací doba:
Pro registrované obchodníky:
Pátek 2. 11. 2018:
11:00 – 14:00


Otevírací doba pro návštěvníky:
Pátek,   2. listopadu: 14:00 – 20:00

Sobota, 3. listopadu: 11:00 – 20:00

Neděle, 4. listopadu: 11:00 – 18:00

 

 

 Spoluorganizátorem e-SALONu je PRIMA TV
ALE ANO... KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!
Zábava pro celou rodinu


Největší souběh akcí pro zábavu a volný čas v České republice se bude konat od čtvrtka 25. do neděle 28. října 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Pojďme se podívat na jednotlivé akce podrobněji

 

MODEL HOBBY

 

Veletrh Model Hobby je jedním z nejstarších modelářských veletrhů v Evropě, což možná někoho překvapí. Ale je to fakt. Historie se začala psát v roce 1992 v Paláci u Hybernů. Za dlouhých 26 let prošel veletrh několika změnami, které odrážely aktuální trendy na trhu. V prvních letech své existence byl „největším modelářským nákupním centrem“, v současné době je hlavně „největším modelářským showroomem“ v ČR. Velkým lákadlem veletrhu je bohatý doprovodný program, sestávající z prezentace modelářských klubů, spolků a uskupení. Na žádné jiné akci v ČR neuvidíte tolik modelářských odborností na jednom místě.

 

Během konání veletrhu se uskuteční dvě velké soutěže:

 

1. Závody dronů Rotorama Open Model Hobby, a to jako závěrečný závod sezóny 2018. Patronaci nad celou akcí převzalo Sdružení sportovních svazů a Svaz modelářů ČR, technickou stránku závodů má na starost česká firma Rotorama. K vidění výkony nejlepších závodníků z ČR.

 

2. Závody driftů s názvem Cross Games Europe 2018. Pořadateli závodů jsou Team WELD a YEDA-shop. Návštěvníci se mohou těšit na 100 jezdců z téměř celé Evropy a dokonce i Japonska, kteří budou „jezdit smykem“. Obě zmíněné soutěže mají naplánovaný hlavní program na víkend.

 

Z dalších prezentací RC modelů vypíchneme trucky, stavební techniku, expediční speciály, nebo modely lodí. Podíváme-li se na modelářství statické, nebudou chybět papírové či plastikové modely. Obě prezentace budou odrážet 100 let existence Československa. Pro letecké nadšence bude zajímavá letová plocha pro létání s drony, kterou připravuje firma DronPro. Kromě letových ukázek budou připraveny i přednášky ohledně legislativy a problematiky s drony. Letošní novinkou bude prostor, kde se budou vystavovatelé prezentovat s novinkami, případně zde budou přednášky na různá témata. Bloky přednášek budou dopředu známy a uvedeny na stránkách daných veletrhů.

 

PRINT IN 3D

 

Akce o 3D tisku vznikla v roce 2012 a návštěvníky jistě potěší, že právě na Print In 3D uvidí v českých premiérách nové produkty českých výrobců 3dsimo a Prusa Research. Prvně jmenovaná firma představí 3D pero 3dsimo Profi. Druhá firma pak zbrusu novou hobby SLA 3D tiskárnu.

 

TVOŘIVÝ SVĚT

 

Veletrh kreativního tvoření je orientován spíše na něžnou část populace. Hlavním tématem bude letos lettering -  obraz sestávající z písmen a nějakého dalšího grafického návrhu. Na veletrhu bude workshop, ve kterém se lettering může naučit každý. Dále se naučíte technikám ebru, malováním na textil, či nakupovat ručně vyráběné doplňky. Pro ty nejmenší budou připraveny dílničky (výroba se samoschnoucí modelínou, tvorba obrazců pískem atd.).

 

ART SALON

 

Výstava výtvarného umění je nejmladším přírůstkem do rodiny výstav pro celou rodinu. Až budete potřebovat na chvíli vydechnout, můžete si koupit dobrou kávu a kochat se špičkovými uměleckými díly. Ať už půjde o obrazy, sochy, nebo o další umělecké předměty. Výstava není pouze o kochání se, je prodejní a můžete si tak pořídit originální dílo českého autora do svého příbytku.

 

Nabídka všech akcí je více než široká, a proto doporučujeme sledovat jednotlivé akce na jejich Facebookových profilech, kde budou průběžně představováni vystavovatelé a lákadla akcí. Navštívit můžete také webové stránky, centrálním rozcestníkem je adresa www.zabavaprocelourodinu.info.

 

Tak nezapomeňte – 25. až 28. 10. 2018 v pražských Letňanech největší soubor výstav pro vaši rodinu!Nejčastější dotazy a odpovědi


Lze vstupenky a parkovné platit kartou?

Ano, lze platit kartou na pokladnách.

 

Mohu jít na veletrh se psem?

Pouze na Výstavu psů a veletrh For Pets. Na ostatní veletrhy pouze s malými plemeny v taškách. Jiná zvířata mají na výstaviště vstup zakázán.

 

Mohu si koupit vstupenku na veletrh přes internet?

Jelikož každý veletrh má jiného pořadatele, je to individuální. Na veletrhy pořádané firmou ABF ano - https://vstupenky-pva.cz/

 

Objednal jsem si vstupenku a nedorazila mi na e-mail ? 

Zkontrolujte, zda jste zadali správnou emailovou adresu. Podívejte se do schránky vyhrazenou pro SPAM ve vašem emailu.

 

Mohu obdržet daňový doklad o zaplacení vstupenky? 

V případě žádosti o daňový doklad nás kontaktujte na emailu (vstupenky@abf.cz). 

 

Mají invalidé vyhrazené parkoviště?

Ano, více informací dostanete od parkovací služby.  Majitelé průkazu ZTP/ZTPP parkovné neplatí.

 

Je na veletrhu možnost odložit si oblečení či malé zavadlo do šatny?

Ano, šatny se nacházejí ve Vstupní hale č. 1 a ve Vstupní hale č. 2.

 

Pokud přijedu na veletrh na motorce, budu platit parkovné?

Ne, motorky a scootery parkovné neplatí.

 

Jak zjistím otvírací dobu veletrhu?

Po rozkliknutí  vybrané ikony veletrhu na webu http://pvaexpo.cz/kalendar , se dostanete na oficiální stránky akce, kde naleznete veškeré informace.

 

Zaujal mě stánek / expozice na veletrhu, ale nepamatuji se název, lze to dohledat?

Ano, kontaktujte pořadatele veletrhu. Areál není pořadatelem.

 

Mohu zaplatit kartou v restauraci či stánku s občerstvením?

Bohužel, zatím to možné není.

 

Mám VIP kartičku PVA EXPO PRAHA, kde zjistím na co platí ?

Na odkazu : http://pvaexpo.cz/vip ,VIP kartička neplatí na parkovné.

 

Mohu se vás přihlásit/koupit stánek na veletrhu ?

Ne, přihlášky se podávají u pořadatele akce. Areál není pořadatelem.

 

Mohu se u Vás přihlásit na brigádu?

Ne, všechny personální služby zajišťujeme přes smluvní agentury.

 Skleničky už zacinkaly aneb Zahájili jsme veletrhy bydlení a gastronomie
Inspirujte se na veletrzích bydlení a gastronomie
EVLS Prague Showdown - Největší fitness festival Evropy otevírá své brány!
Veletrh Cannafest 2018 se blíží mílovými kroky


Odborná konference

Nové výstaviště nabízí profesionální služby, které jsou pro akci světového formátu nezbytné. Jedná se především o samostatné moderní konferenční p       rostory, které vytváří ideální zázemí pro každoroční odbornou konopnou konferenci. Ta je na mezinárodní úrovni vysoce ceněna především díky účasti předních světových špiček v oblasti léčebného využití konopí. Ani letos  zde nebudou chybět přední odborníci z Izraele, kde je výzkum konopí dlouhodobě na špici, nebo specialisté ze Spojených států amerických, které v posledních letech udávají směr celému konopnému sektoru. Napomáhají tak k odbourávání společenských stigmat vůči konopí, jež ve třicátých letech minulého století samy nastolily.

Konference letos proběhne pro návštěvníky veletrhu Cannafest v sobotu a neděli, 3.–4. listopadu. Ve stejných prostorách se pak ve čtvrtek a pátek 1.–2. listopadu uskuteční už druhý ročník mezinárodní B2B konference EuroAmCBC, která je zaměřena na užší obchodní spolupráci
a výměnu informací mezi Evropou a Amerikou.

Vzdělávání i zábava
 

Kromě konference a výstavní sekce ve třech halách o celkové ploše přes 18.000 m², na které se představí přes 280 vystavovatelů z celého světa, nabídne Cannafest už tradičně i spoustu zábavy. Po loňském úspěchu se tak návštěvníci mohou těšit například na Cannafest Free Zone – samostatnou halu s živou hudbou a sportovními exhibicemi. Samozřejmostí je pak druhá doprovodná stage se zábavnými aktivitami či interaktivní workshopová zóna věnovaná všestrannému využití konopí.

Další zkvalitnění služeb mohou návštěvníci očekávat především v oblasti stravování či parkování. Pořadatelé se pečlivě zaměří na plynulé odbavování front návštěvníků při vstupu, přičemž nebude rozhodovat, zda si návštěvníci Cannafestu zakoupí zvýhodněnou vstupenku v předprodeji, nebo zda se rozhodnou pro zakoupení vstupenky až na místě v době konání veletrhu.Veškeré informace o plném rozsahu veletrhu Cannafest budou průběžně zveřejňovány na oficiálních stránkách akce www.cannafest.com, zajímavosti pak zájemci najdou také na Facebooku nebo Instagramu.

Vstupenky jsou nyní k dostání za zvýhodněnou cenu v předprodeji přímo na webových stránkách veletrhu, během září pak bude zahájen také prodej v síti Ticketportal. Návštvníci mohou již tradičně využít také akce 3+1 (čtvrtá vstupenka zdarma).
 Sobotní FOR ARCH slibuje výlet pro celou rodinu
Na výstavišti v Letňanech to žije! Veletrh FOR ARCH byl zahájen.


Veletrh FOR ARCH zahájila v úterý 18. září česká politická špička. Po boku předsedy představenstva pořadatelské společnosti ABF Pavla Sehnala přestřihli slavnostní pásku také minisryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, ministr dopravy Dan Ťok a ministr životního prostředí Richard Brabec.

Jak v úvodu zmínil předseda představenstva ABF, a.s. Pavel Sehnal, oblast stavebnictví bojuje s disbalancí trhu. Zatímco v současnosti se stavebnictví potýká s nedostatkem lidí, v předchozích letech bojoval obor se stagnací výstavby. Apeloval proto na vystavovatele veletrhu, ale i odborníky z oblasti stavebnictví, aby podali pomocnou ruku mladé nastupující generaci a snažili se ji k oboru přimknout.

Poté, co byl veletrh FOR ARCH slavnostně zahájen, odstartovala odborná konference TECHNOLOGICKÉ FÓRUM: investice_technologie. V úvodním bloku jejího programu zazněly nejen přednášky odborníků, ale také panelová diskuze české politické špičky a odborníků z oblasti stavebnictví. Jaký program FOR ARCH pro své návštěvníky chystá? Podrobnosti najdete na: www.forarch.cz/program.Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje