ALE ANO... KDO SI HRAJE, NEZLOBÍ!
Zábava pro celou rodinu


Největší souběh akcí pro zábavu a volný čas v České republice se bude konat od čtvrtka 25. do neděle 28. října 2018 na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Pojďme se podívat na jednotlivé akce podrobněji

 

MODEL HOBBY

 

Veletrh Model Hobby je jedním z nejstarších modelářských veletrhů v Evropě, což možná někoho překvapí. Ale je to fakt. Historie se začala psát v roce 1992 v Paláci u Hybernů. Za dlouhých 26 let prošel veletrh několika změnami, které odrážely aktuální trendy na trhu. V prvních letech své existence byl „největším modelářským nákupním centrem“, v současné době je hlavně „největším modelářským showroomem“ v ČR. Velkým lákadlem veletrhu je bohatý doprovodný program, sestávající z prezentace modelářských klubů, spolků a uskupení. Na žádné jiné akci v ČR neuvidíte tolik modelářských odborností na jednom místě.

 

Během konání veletrhu se uskuteční dvě velké soutěže:

 

1. Závody dronů Rotorama Open Model Hobby, a to jako závěrečný závod sezóny 2018. Patronaci nad celou akcí převzalo Sdružení sportovních svazů a Svaz modelářů ČR, technickou stránku závodů má na starost česká firma Rotorama. K vidění výkony nejlepších závodníků z ČR.

 

2. Závody driftů s názvem Cross Games Europe 2018. Pořadateli závodů jsou Team WELD a YEDA-shop. Návštěvníci se mohou těšit na 100 jezdců z téměř celé Evropy a dokonce i Japonska, kteří budou „jezdit smykem“. Obě zmíněné soutěže mají naplánovaný hlavní program na víkend.

 

Z dalších prezentací RC modelů vypíchneme trucky, stavební techniku, expediční speciály, nebo modely lodí. Podíváme-li se na modelářství statické, nebudou chybět papírové či plastikové modely. Obě prezentace budou odrážet 100 let existence Československa. Pro letecké nadšence bude zajímavá letová plocha pro létání s drony, kterou připravuje firma DronPro. Kromě letových ukázek budou připraveny i přednášky ohledně legislativy a problematiky s drony. Letošní novinkou bude prostor, kde se budou vystavovatelé prezentovat s novinkami, případně zde budou přednášky na různá témata. Bloky přednášek budou dopředu známy a uvedeny na stránkách daných veletrhů.

 

PRINT IN 3D

 

Akce o 3D tisku vznikla v roce 2012 a návštěvníky jistě potěší, že právě na Print In 3D uvidí v českých premiérách nové produkty českých výrobců 3dsimo a Prusa Research. Prvně jmenovaná firma představí 3D pero 3dsimo Profi. Druhá firma pak zbrusu novou hobby SLA 3D tiskárnu.

 

TVOŘIVÝ SVĚT

 

Veletrh kreativního tvoření je orientován spíše na něžnou část populace. Hlavním tématem bude letos lettering -  obraz sestávající z písmen a nějakého dalšího grafického návrhu. Na veletrhu bude workshop, ve kterém se lettering může naučit každý. Dále se naučíte technikám ebru, malováním na textil, či nakupovat ručně vyráběné doplňky. Pro ty nejmenší budou připraveny dílničky (výroba se samoschnoucí modelínou, tvorba obrazců pískem atd.).

 

ART SALON

 

Výstava výtvarného umění je nejmladším přírůstkem do rodiny výstav pro celou rodinu. Až budete potřebovat na chvíli vydechnout, můžete si koupit dobrou kávu a kochat se špičkovými uměleckými díly. Ať už půjde o obrazy, sochy, nebo o další umělecké předměty. Výstava není pouze o kochání se, je prodejní a můžete si tak pořídit originální dílo českého autora do svého příbytku.

 

Nabídka všech akcí je více než široká, a proto doporučujeme sledovat jednotlivé akce na jejich Facebookových profilech, kde budou průběžně představováni vystavovatelé a lákadla akcí. Navštívit můžete také webové stránky, centrálním rozcestníkem je adresa www.zabavaprocelourodinu.info.

 

Tak nezapomeňte – 25. až 28. 10. 2018 v pražských Letňanech největší soubor výstav pro vaši rodinu!Nejčastější dotazy a odpovědi


Lze vstupenky a parkovné platit kartou?

Ano, lze platit kartou na pokladnách.

 

Mohu jít na veletrh se psem?

Pouze na Výstavu psů a veletrh For Pets. Na ostatní veletrhy pouze s malými plemeny v taškách. Jiná zvířata mají na výstaviště vstup zakázán.

 

Mohu si koupit vstupenku na veletrh přes internet?

Jelikož každý veletrh má jiného pořadatele, je to individuální. Na veletrhy pořádané firmou ABF ano - https://vstupenky-pva.cz/

 

Objednal jsem si vstupenku a nedorazila mi na e-mail ? 

Zkontrolujte, zda jste zadali správnou emailovou adresu. Podívejte se do schránky vyhrazenou pro SPAM ve vašem emailu.

 

Mohu obdržet daňový doklad o zaplacení vstupenky? 

V případě žádosti o daňový doklad nás kontaktujte na emailu (vstupenky@abf.cz). 

 

Mají invalidé vyhrazené parkoviště?

Ano, více informací dostanete od parkovací služby.  Majitelé průkazu ZTP/ZTPP parkovné neplatí.

 

Je na veletrhu možnost odložit si oblečení či malé zavadlo do šatny?

Ano, šatny se nacházejí ve Vstupní hale č. 1 a ve Vstupní hale č. 2.

 

Pokud přijedu na veletrh na motorce, budu platit parkovné?

Ne, motorky a scootery parkovné neplatí.

 

Jak zjistím otvírací dobu veletrhu?

Po rozkliknutí  vybrané ikony veletrhu na webu http://pvaexpo.cz/kalendar , se dostanete na oficiální stránky akce, kde naleznete veškeré informace.

 

Zaujal mě stánek / expozice na veletrhu, ale nepamatuji se název, lze to dohledat?

Ano, kontaktujte pořadatele veletrhu. Areál není pořadatelem.

 

Mohu zaplatit kartou v restauraci či stánku s občerstvením?

Bohužel, zatím to možné není.

 

Mám VIP kartičku PVA EXPO PRAHA, kde zjistím na co platí ?

Na odkazu : http://pvaexpo.cz/vip ,VIP kartička neplatí na parkovné.

 

Mohu se vás přihlásit/koupit stánek na veletrhu ?

Ne, přihlášky se podávají u pořadatele akce. Areál není pořadatelem.

 

Mohu se u Vás přihlásit na brigádu?

Ne, všechny personální služby zajišťujeme přes smluvní agentury.

 Slevové kupony na FOR TOYS a FOR BABIES!
Skleničky už zacinkaly aneb Zahájili jsme veletrhy bydlení a gastronomie
Inspirujte se na veletrzích bydlení a gastronomie
EVLS Prague Showdown - Největší fitness festival Evropy otevírá své brány!
Veletrh Cannafest 2018 se blíží mílovými kroky


Odborná konference

Nové výstaviště nabízí profesionální služby, které jsou pro akci světového formátu nezbytné. Jedná se především o samostatné moderní konferenční p       rostory, které vytváří ideální zázemí pro každoroční odbornou konopnou konferenci. Ta je na mezinárodní úrovni vysoce ceněna především díky účasti předních světových špiček v oblasti léčebného využití konopí. Ani letos  zde nebudou chybět přední odborníci z Izraele, kde je výzkum konopí dlouhodobě na špici, nebo specialisté ze Spojených států amerických, které v posledních letech udávají směr celému konopnému sektoru. Napomáhají tak k odbourávání společenských stigmat vůči konopí, jež ve třicátých letech minulého století samy nastolily.

Konference letos proběhne pro návštěvníky veletrhu Cannafest v sobotu a neděli, 3.–4. listopadu. Ve stejných prostorách se pak ve čtvrtek a pátek 1.–2. listopadu uskuteční už druhý ročník mezinárodní B2B konference EuroAmCBC, která je zaměřena na užší obchodní spolupráci
a výměnu informací mezi Evropou a Amerikou.

Vzdělávání i zábava
 

Kromě konference a výstavní sekce ve třech halách o celkové ploše přes 18.000 m², na které se představí přes 280 vystavovatelů z celého světa, nabídne Cannafest už tradičně i spoustu zábavy. Po loňském úspěchu se tak návštěvníci mohou těšit například na Cannafest Free Zone – samostatnou halu s živou hudbou a sportovními exhibicemi. Samozřejmostí je pak druhá doprovodná stage se zábavnými aktivitami či interaktivní workshopová zóna věnovaná všestrannému využití konopí.

Další zkvalitnění služeb mohou návštěvníci očekávat především v oblasti stravování či parkování. Pořadatelé se pečlivě zaměří na plynulé odbavování front návštěvníků při vstupu, přičemž nebude rozhodovat, zda si návštěvníci Cannafestu zakoupí zvýhodněnou vstupenku v předprodeji, nebo zda se rozhodnou pro zakoupení vstupenky až na místě v době konání veletrhu.Veškeré informace o plném rozsahu veletrhu Cannafest budou průběžně zveřejňovány na oficiálních stránkách akce www.cannafest.com, zajímavosti pak zájemci najdou také na Facebooku nebo Instagramu.

Vstupenky jsou nyní k dostání za zvýhodněnou cenu v předprodeji přímo na webových stránkách veletrhu, během září pak bude zahájen také prodej v síti Ticketportal. Návštvníci mohou již tradičně využít také akce 3+1 (čtvrtá vstupenka zdarma).
 Sobotní FOR ARCH slibuje výlet pro celou rodinu
Na výstavišti v Letňanech to žije! Veletrh FOR ARCH byl zahájen.


Veletrh FOR ARCH zahájila v úterý 18. září česká politická špička. Po boku předsedy představenstva pořadatelské společnosti ABF Pavla Sehnala přestřihli slavnostní pásku také minisryně pro místní rozvoj Klára Dostálová, ministr dopravy Dan Ťok a ministr životního prostředí Richard Brabec.

Jak v úvodu zmínil předseda představenstva ABF, a.s. Pavel Sehnal, oblast stavebnictví bojuje s disbalancí trhu. Zatímco v současnosti se stavebnictví potýká s nedostatkem lidí, v předchozích letech bojoval obor se stagnací výstavby. Apeloval proto na vystavovatele veletrhu, ale i odborníky z oblasti stavebnictví, aby podali pomocnou ruku mladé nastupující generaci a snažili se ji k oboru přimknout.

Poté, co byl veletrh FOR ARCH slavnostně zahájen, odstartovala odborná konference TECHNOLOGICKÉ FÓRUM: investice_technologie. V úvodním bloku jejího programu zazněly nejen přednášky odborníků, ale také panelová diskuze české politické špičky a odborníků z oblasti stavebnictví. Jaký program FOR ARCH pro své návštěvníky chystá? Podrobnosti najdete na: www.forarch.cz/program.Největší "stavební město" v ČR
FOR DECOR & HOME představí novinky ve světě dárků i trendy pro Vánoce
Zamilujte se do svého bydlení
Alza představí domácnost budoucnosti
Výstava stanů je v plném proudu
Dopravní omezení!
Veletrh vědy 2018
EVENT DAY: Koření pro vaše akce
Veletrh REKLAMA POLYGRAF slaví letos čtvrtstoletí!
Průmyslový veletrh FOR INDUSTRY zahájili Sehnal, Babiš a Hüner


V úterý 15. května otevřel své brány další ročník tradičního veletrhu FOR INDUSTRY. Předseda představenstva společnosti ABF, a. s. Pavel Sehnal spolu s premiérem v demisi Andrejem Babišem a Tomášem Hünerem, ministrem průmyslu a obchodu ČR, přestřihli pásku a tímto symbolickým krokem veletrh zahájili. V úvodní řeči Andrej Babiš vyzdvihl, že se české ekonomice daří, je nejnižší nezaměstnanost a upozornil na nedostatek pracovníků v průmyslu, který ovlivňuje další rozvoj českých firem. Právě na pracovní příležitosti v průmyslových společnostech pro absolventy technických oborů se na veletrhu zaměří akce FOR JOBS. V pořadí 17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY probíhá v prostorách PVA EXPO PRAHA až do pátku 18. května 2018 a nabídne veřejnosti technologické novinky napříč průmyslovými obory včetně elektromobility a 3D tisku.Technický pokrok nezastavíš...


Patříte mezi fanoušky strojírenských technologií? Máte rádi přehled o novinkách v tuzemském průmyslu? Pokud ANO, nesmíte chybět na mezinárodním průmyslovém veletrhu FOR INDUSTRY, který se v PVA EXPO PRAHA uskuteční od 15. do 18. 5. Vedle inovací ve strojírenství a trendů v energetice se můžete těšit také na novinky v e-mobilitě.

 

I letos bude součástí veletrhu oblíbená výstava 3D technologií – 3Dexpo. K vidění zde bude vůbec první 3D tištěná socha z recyklovatelného PET materiálu. POZOR – bude to socha kinetická. Od 15. do 16. 5. pak veletrh doplní akce FOR JOBS s nabídkou pracovních pozic v průmyslových oborech. Najděte i vy práci, která vás bude bavit! Generálním partnerem veletrhu FOR INDUSTRY a akce FOR JOBS je Skupina ČEZ.

 Víte, že v českém průmyslu chybí techničtí pracovníci prakticky na všech pozicích?


Populární a hlavně užitečná doprovodná akce FOR JOBS zaměřená na nabídku pracovních pozic v průmyslových oborech se bude v PVA EXPO PRAHA konat ve dnech 15.–16. 5. 2018. Tato doprovodná akce veletrhu FOR INDUSTRY vznikla s ohledem na současnou situaci na trhu práce a nedostatek kvalifikovaných pracovních sil v technických oborech. FOR JOBS má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků veletrhu, ale hlavně i se studenty SŠ a VŠ. Generálním partnerem akce FOR JOBS je Skupina ČEZ.Prague Expo dog začíná již v sobotu 5. května! Přijďte se podívat
Dopravní omezení!
Mapa Pražského Majálesu a Utuberingu
Veletrhy pro celou rodinu doplní premiérově FOR HORSE


Již tento týden bude PVA EXPO PRAHA patřit oblíbenému souboru veletrhů pro rodinu a volný čas FOR FAMILY. Od 12. do 15. 4. navštívíte s jednou vstupenkou celkem 4 veletrhy – FOR KIDS, FOR PETS, AKTIV 55+ a novinku FOR HORSE pro všechny milovníky koní.

 

Doprovodný program veletrhu FOR HORSE bude opravdu stát za to! Přímo ve výstavní hale vyroste aréna s tribunami až pro 500 diváků, ve které budou každý den probíhat vystoupení živých koní. Návštěvníci uvidí např. fríské koně pod sedlem či v zápřahu, huculské koně, čtverylku a push ball fjordských koní, miniaturní koně i pony všech velikostí.

 

Sleva 50 Kč na vstupenku: www.forfamily.cz/sleva

 

Otvírací doba: čtvrtek až sobota od 10.00 do 18.00 hod. | neděle od 10.00 do 17.00 hod.

 Veletrh FOR BIKES 2018 je v plném proudu!


Úderem jedenácté hodiny byl v pátek 6. dubna slavnostně zahájen největší cykloveletrh ve střední Evropě FOR BIKES. Svátek milovníků kol symbolicky odstartoval legendární paralympionik Jiří Ježek. Novinky, trendy i bohatý doprovodný program si mohou na výstavišti PVA EXPO PRAHA v průběhu veletrhu dopřát profesionálové, nadšenci i rodiny s dětmi až do neděle 8. dubna. Na své si přijdou také milovníci koloběžek a adrenalinu. Součástí programu FOR BIKES jsou také přednášky, workshopy nebo poutavé exhibice. Ještě jste nezahájili letošní cyklistickou sezónu? Pak neváhejte a dorazte na svátek cyklistů do Letňan.Veletrh FOR BIKES začíná již tento pátek. Přidejte se k nám!


Opravdovým svátkem cyklistů bude třídenní veletrh cyklistiky FOR BIKES. Od 6. do 8. dubna ožijí pražské Letňany bicykly a vším, co k nim patří. Pět hal areálu PVA EXPO PRAHA bude plných kol a jejich fanoušků. Téměř 300 vystavovatelů nejvýznamnějších firem působících v Česku představí novinky, trendy i technické vymoženosti – zkrátka všechno, co se týká světa cyklistiky. Na své si přijdou i milovníci koloběžek, soutěží, závodů nebo exhibic. FOR BIKES tak potěší nejen profesionály, ale i nadšené amatéry a rodiny s dětmi. Doprovodný program ZDE.

 

Otvírací doba: pátek a sobota od 10.00 do 18.00 hod. | neděle od 10.00 do 16.00 hod.

Vstupné na místě: 200 Kč (předprodej vstupenek byl ukončen 5. 4. ve 12.00 hod.)Souběh jarních veletrhů bydlení zahájen
INSPIRUJTE SE NA VELETRZÍCH BYDLENÍ, DESIGNU A ZAHRAD


Chystáte renovaci vašeho bydlení, nebo se plánujete stěhovat do nového? Nevíte, kam sáhnout při výběru nábytku, bytových doplňků či originálních designových kousků? Nechte si od 22. do 25. 3. poradit od zkušených výrobců na veletrzích FOR HABITAT, FOR INTERIOR, FOR GARDEN a BYDLENÍ, NOVÉ PROJEKTY. Na místě se můžete zapojit do soutěže o luxusní postel značky Materasso v hodnotě 170.000 Kč.

Již tradičně doplňuje veletrhy přehlídka interiérového designu DESIGN SHAKER. Ta má od letoška nového sourozence – DESIGN V KOUPELNĚ, který vás zavede do světa luxusních koupelen a koupelnového vybavení. V rámci celého souboru veletrhů vás čeká také zajímavý doprovodný program.

 Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje