Veletrh Cannafest 2018 se blíží mílovými kroky


Veletrh Cannafest 2018 se blíží mílovými kroky

Odborná konference

Nové výstaviště nabízí profesionální služby, které jsou pro akci světového formátu nezbytné. Jedná se především o samostatné moderní konferenční p       rostory, které vytváří ideální zázemí pro každoroční odbornou konopnou konferenci. Ta je na mezinárodní úrovni vysoce ceněna především díky účasti předních světových špiček v oblasti léčebného využití konopí. Ani letos  zde nebudou chybět přední odborníci z Izraele, kde je výzkum konopí dlouhodobě na špici, nebo specialisté ze Spojených států amerických, které v posledních letech udávají směr celému konopnému sektoru. Napomáhají tak k odbourávání společenských stigmat vůči konopí, jež ve třicátých letech minulého století samy nastolily.

Konference letos proběhne pro návštěvníky veletrhu Cannafest v sobotu a neděli, 3.–4. listopadu. Ve stejných prostorách se pak ve čtvrtek a pátek 1.–2. listopadu uskuteční už druhý ročník mezinárodní B2B konference EuroAmCBC, která je zaměřena na užší obchodní spolupráci
a výměnu informací mezi Evropou a Amerikou.

Vzdělávání i zábava
 

Kromě konference a výstavní sekce ve třech halách o celkové ploše přes 18.000 m², na které se představí přes 280 vystavovatelů z celého světa, nabídne Cannafest už tradičně i spoustu zábavy. Po loňském úspěchu se tak návštěvníci mohou těšit například na Cannafest Free Zone – samostatnou halu s živou hudbou a sportovními exhibicemi. Samozřejmostí je pak druhá doprovodná stage se zábavnými aktivitami či interaktivní workshopová zóna věnovaná všestrannému využití konopí.

Další zkvalitnění služeb mohou návštěvníci očekávat především v oblasti stravování či parkování. Pořadatelé se pečlivě zaměří na plynulé odbavování front návštěvníků při vstupu, přičemž nebude rozhodovat, zda si návštěvníci Cannafestu zakoupí zvýhodněnou vstupenku v předprodeji, nebo zda se rozhodnou pro zakoupení vstupenky až na místě v době konání veletrhu.Veškeré informace o plném rozsahu veletrhu Cannafest budou průběžně zveřejňovány na oficiálních stránkách akce www.cannafest.com, zajímavosti pak zájemci najdou také na Facebooku nebo Instagramu.

Vstupenky jsou nyní k dostání za zvýhodněnou cenu v předprodeji přímo na webových stránkách veletrhu, během září pak bude zahájen také prodej v síti Ticketportal. Návštvníci mohou již tradičně využít také akce 3+1 (čtvrtá vstupenka zdarma).
 


Více
Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje