Výstava stanů je v plném proudu


Výhodné ceny a rekordní počet značek lákají na Výstavu stanů turisty, rodiny i sportovce! Máte rádi přírodu, cestování, turistiku, lezení, vodáctví a další venkovní sporty? Chystáte se na dovolenou? Anebo balíte dítě na tábor? Vybavení na všechny tyto aktivity výhodně nakoupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná do 19. srpna v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.  Letos probíhá její už 21. ročník a jedná se o největší evropskou akci svého druhu!

 

Na ploše 10 000 m² se prezentuje přes 220 značek. Najdete zde největší výběr turistického a outdoorového zboží na českém trhu – stanů, spacáků, karimatek, kempinkového nábytku, batohů, oblečení, obuvi, vařičů, nádobí, grilů, nafukovacích člunů, baterek, čelovek, nožů a různých outdoorových vychytávek.

 

„Přicházejí se k nám vybavit turisté, lidé mířící do kempů či pod stan, cestovatelé, outdooráři, lezci, sportovci i mladí jezdící na festivaly. Výbavu na dovolenou u nás ve velkém pořizují také rodiny s dětmi. Ty tady najdou i kompletní výbavu na tábor,“ říká Jaroslav Skalka z Výstavy stanů a vybavení do přírody.

 

Letos pořadatelé rozšířili nabídku výbavy k vodě a na pláž, obuvi, textilu, batohů a péřových spacáků. I tento rok zde stojí na 320 stanů a oblíbené spacákové ležení se stovkami spacáků a karimatek na nejrůznějších površích. Oblíbenou novinkou je i plážový koutek s hamakami. Unikátností výstavy je právě to, že si můžete vše vyzkoušet a poradit se s odborníky nezávislými na značkách. Co však návštěvníky také každoročně láká na výstavu, to jsou výhodné ceny. Už nyní začínají oblíbené slevy ve výši až 60 % na stovky položek!

 

Zapojit se můžete také do soutěže o hodnotné ceny za 1 milion korun. Výherci se losují každý týden a vyhrát můžete snový zájezd do exotiky, špičkové kolo, iPhone, novou digitální zrcadlovku a mnohé další zajímavé ceny. Vstup a parkování jsou zdarma!

 

Otevírací doba: pondělí – pátek: 15–20 hod., sobota a neděle 10–20 hod.


Více
Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje