PVA EXPO PRAHA

Pozvánka na EROFEST 2017

NA TUTO AKCI NEPLATÍ VIP KARTA PVA EXPO !

16.11.2017 14:59:43 Více


Králem cyklistiky 2017 se stal Tomáš Bábek

Vítězem 53. ročníku ankety ČEZ Král cyklistiky 2017 se po zásluze stal dráhový reprezentant Tomáš Bábek z Dukly Brno. V přímém přenosu České televize vysílaného z areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech, kde slavnostní vyhlášení již tradičně proběhlo, skončil na druhém místě biker Jaroslav Kulhavý a třetí juniorský mistr světa Daniel Babor. Tomáš Bábek má za sebou skvostnou sezónu, kdy získal stříbro a bronz na MS a vyhrál celkově Světový pohár v keirinu. Nyní má čerstvou skoro čtvrtletní zkušenost z kolébky keirinu – Japonska, kde absolvoval spoustu tamních závodů, které se podobají (formou sázek) spíše našim dostihům.

10.11.2017 13:42:40 Více


CANNAFEST Prague 2017

NA TUTO AKCI NEPLATÍ VIP KARTA PVA EXPO !

03.11.2017 14:13:29 Více


V PVA EXPO PRAHA se koná mezinárodní odborný kontraktační veletrh cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET

Již podruhé se v PVA EXPO PRAHA v Letňanech koná mezinárodní odborný kontraktační veletrh cestovního ruchu CZECH TRAVEL MARKET. Na výstavišti se sešlo 177 cestovních kanceláří, agentur, zástupců turistických destinací, dopravců, hotelů, poskytovatelů cestovních služeb a další. Informační, nákupní a prodejní veletrh je určený odborníkům a zájem o účast na něm je opravdu velký. Letos přijeli vystavovatelé ze 14 zemí světa. Dnes se mohou návštěvníci těšit na chorvatský a maďarský workshop. Zítra se představí zástupci Slovenska.

25.10.2017 10:46:54 Více


Veletrh pracovních příležitostí začne již tento týden !

Až 80 % lidí nebaví jejich práce. Tak proč v ní zůstávat? Možná je právě teď správná doba na změnu. Ve dnech 25. a 26. října 2017 se na výstavišti PVA EXPO Praha Letňany koná největší veletrh pracovních příležitostí v ČR Profesia days, kde můžete prověřit své znalosti, promluvit s odborníky a zajímavými osobnostmi, inspirovat se nebo rovnou najít novou práci. Vstup zdarma získáte zde bit.ly/2xXgUpP

23.10.2017 13:00:55 Více


Brány veletrhů FOR BABIES, FOR TOYS a FOR GAMES se otevřely

Až do neděle 22. října 2017 bude letňanské výstaviště PVA EXPO PRAHA patřit veletrhům pro celou rodinu. Téměř 200 vystavovatelů představí na veletrzích FOR BABIES, FOR TOYS a FOR GAMES výběr toho nejlepšího, co se letos na Vánoce dostane na pulty obchodů. K vidění a ke koupi tak bude kompletní vybavení pro miminko, potřeby a oblečení pro menší děti, hry a hračky všech druhů, ale i nejnovější herní pecky od předních herních a technologických značek. Oficiálními vozy veletrhů FOR BABIES a FOR TOYS jsou automobily značky FORD.

19.10.2017 10:19:48 Více


MODEL HOBBY, TVOŘIVÝ SVĚT, ART SALON – zábava pro celou rodinu

Dnes začíná soubor výstav, na kterých se nebude nikdo nudit, a poběží až do neděle 22. 10. 2017. Již 26. ročník modelářské veletrhu MODEL HOBBY nabídne návštěvníkům novinky a trendy v modelářství a také bohatý doprovodný program – RC modely aut, letadel, lodí, vojenské a užitkové techniky, modelová kolejiště, papírové a plastikové modely… Drtivá většina modelů bude v provozu a některé z nich bude možné si vyzkoušet. Nechybí ani specializovaná sekce PRINT IN 3D, kde se dozvíte vše o 3D tisku. V rámci 6. ročníku veletrhu pro kreativní tvoření TVOŘIVÝ SVĚT budou desítky vystavovatelů, kteří si připravili workshopy pro návštěvníky. Kromě možnosti zakoupení kreativních potřeb budou nabízeny i ručně vyráběné produkty, „laskominy“ a mnoho dalšího. Souběžně se koná i 2. ročník výstavy výtvarného umění ART SALON, kde téměř 30 umělců představí svá díla. Ta bude možné si zakoupit a zkrášlit si tak svůj domov. Objevte nejnovější trendy – nechte se inspirovat!

19.10.2017 08:01:55 Více


Veletrhy pro celou rodinu: FOR BABIES, FOR TOYS a FOR GAMES

Od 19. do 22. října 2017 bude areál PVA EXPO PRAHA patřit oblíbeným veletrhům FOR BABIES, FOR TOYS a FOR GAMES. V Letňanech tak v dostatečném předstihu získáte mnoho tipů na žhavé novinky, které letos určitě nebudou chybět na seznamu vánočních dárků vašich ratolestí. Zábava čeká na každého člena rodiny: stávající i nastávající maminky se ztratí v záplavě hraček, her a potřeb pro děti a miminka. Tatínci s většími dětmi pak ocení nejnovější herní pecky, které si budou moci vyzkoušet na všech herních platformách současnosti ! Chybět nebudou tematické přednášky, soutěže, závody, kreativní dílny nebo NERF akademie.

12.10.2017 15:59:20 Více


Veletrhy FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL začaly, potrvají až do neděle 8. října

Dnes začínají podzimní veletrhy o bydlení a gastronomii FOR INTERIOR a FOR GASTRO & HOTEL. Pásku letos slavnostně přestříhla viceprezidentka Hospodářské komory a prezidentka Svazu obchodu a cestovního ruchu Marta Nováková, ředitelka kanceláře ministra Milena Hrdinková, zástupce generální ředitelky Czech Tourism Miroslav Klusák a předseda představenstva ABF Pavel Sehnal.

05.10.2017 11:49:40 Více


Nezmeškejte kulturistickou show na výstavišti!

Dnes začíná na pražském výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech již 6. ročník EVLS, třetí největší profesionální kulturistické show na světě. V průběhu dnešního dne se představí většina ženských i mužských kategorií amatérského pole (a to v eliminaci, semifinále i finále). Sobota pak přinese zápolení těžších kategorií kulturistů, nejvyšších bikiny fitness a physique závodníků.

 

Těšíme se na vaši návštěvu!

 

Na tuto akci VIP karta  PVA EXPO PRAHA neplatí.

29.09.2017 11:18:19 Více
předchozí následující
Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje