PVA EXPO PRAHAAlza představí domácnost budoucnosti

Jak bude za pár let možná vypadat běžná domácnost? Odpověď na tuhle otázku dostanete v expozici Smart Home od Alza.cz na veletrhu FOR ARCH (Hala 4), kde si budete moci projít a vyzkoušet nejrůznější smart vychytávky spojené s bydlením. Zjistíte, jak vám technologie může usnadnit a zpříjemnit život, a taky že vytvořit si svou vlastní chytrou domácnost není nic, co byste sami nezvládli.

 

Těšit se můžete na hlasového asistenta, inteligentní spotřebiče, dálkově ovládaná světla a další futuristickou výbavu. Všechno vám podrobně představíme a předvedeme, vybrané kousky si navíc budete moci přímo na místě koupit a vydat se tak na cestu k vlastní chytré domácnosti.

 

20.08.2018 14:20:44 Více


Výstava stanů je v plném proudu

Výhodné ceny a rekordní počet značek lákají na Výstavu stanů turisty, rodiny i sportovce! Máte rádi přírodu, cestování, turistiku, lezení, vodáctví a další venkovní sporty? Chystáte se na dovolenou? Anebo balíte dítě na tábor? Vybavení na všechny tyto aktivity výhodně nakoupíte na Výstavě stanů a vybavení do přírody, která se koná do 19. srpna v areálu PVA EXPO PRAHA v Letňanech.  Letos probíhá její už 21. ročník a jedná se o největší evropskou akci svého druhu!

 

Na ploše 10 000 m² se prezentuje přes 220 značek. Najdete zde největší výběr turistického a outdoorového zboží na českém trhu – stanů, spacáků, karimatek, kempinkového nábytku, batohů, oblečení, obuvi, vařičů, nádobí, grilů, nafukovacích člunů, baterek, čelovek, nožů a různých outdoorových vychytávek.

 

„Přicházejí se k nám vybavit turisté, lidé mířící do kempů či pod stan, cestovatelé, outdooráři, lezci, sportovci i mladí jezdící na festivaly. Výbavu na dovolenou u nás ve velkém pořizují také rodiny s dětmi. Ty tady najdou i kompletní výbavu na tábor,“ říká Jaroslav Skalka z Výstavy stanů a vybavení do přírody.

 

Letos pořadatelé rozšířili nabídku výbavy k vodě a na pláž, obuvi, textilu, batohů a péřových spacáků. I tento rok zde stojí na 320 stanů a oblíbené spacákové ležení se stovkami spacáků a karimatek na nejrůznějších površích. Oblíbenou novinkou je i plážový koutek s hamakami. Unikátností výstavy je právě to, že si můžete vše vyzkoušet a poradit se s odborníky nezávislými na značkách. Co však návštěvníky také každoročně láká na výstavu, to jsou výhodné ceny. Už nyní začínají oblíbené slevy ve výši až 60 % na stovky položek!

 

Zapojit se můžete také do soutěže o hodnotné ceny za 1 milion korun. Výherci se losují každý týden a vyhrát můžete snový zájezd do exotiky, špičkové kolo, iPhone, novou digitální zrcadlovku a mnohé další zajímavé ceny. Vstup a parkování jsou zdarma!

 

Otevírací doba: pondělí – pátek: 15–20 hod., sobota a neděle 10–20 hod.

11.07.2018 10:27:16 Více


Dopravní omezení!

Ve středu 4.7. 2018 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční hudební koncert legendární skupiny The Rolling Stones .

 

Upozorňujeme návštěvníky, že během dne bude provedena dopravní uzavírka okolí výstaviště Policií ČR. V areálu ani jeho okolí nebudou k dispozici žádná parkovací místa, ani nebude možný vjezd do areálu výstaviště. V tento den, prosím, využijte k dopravě MHD – stanice metra „C“ Letňany, je od PVA EXPO PRAHA vzdálena 200 m.

 

Děkujeme za pochopení.

11.06.2018 08:42:05 Více


Veletrh vědy 2018

07.06.2018 08:31:26 Více


EVENT DAY: Koření pro vaše akce

Pokud patříte k event manažerům, pořadatelům firemních a společenských akcí, hoteliérům či marketingovým pracovníkům se zaměřením na eventy, nenechte si ujít veletrh EVENT DAY. Jedinečná přehlídka novinek z oblasti zážitkového marketingu doslova zaútočí na vaše smysly. Co jsme letos připravili? Relaxaci v podobě masáží, oblíbené fotokoutky, fotbal v bublinách, workshop vázání květin, létání s drony, únikové hry či unikátní laser show. Přijďte 30. 5. do PVA EXPO PRAHA a odstartujte s námi novou éru nezapomenutelných eventů!

 

Otvírací doba: 30. 5. od 10.00 do 18.00 hod.

21.05.2018 09:10:39 Více


Veletrh REKLAMA POLYGRAF slaví letos čtvrtstoletí!

Od 29. do 31. 5. v PVA EXPO PRAHA objevíte, co právě hýbě světem reklamy a tisku. Moderní a atraktivní expozice firem z oboru reklamní komunikace a využití tisku představí veletrh REKLAMA POLYGRAF, který letos slaví úctyhodných 25 let od svého vzniku! Souběžně se bude konat také 2. ročník veletrhu obalových invoací a technologií OBALY

 

Informace o vstupném ZDE | Otvírací doba: 29. až 30. 5. od 10.00 do 18.00 hod., 31. 5. od 10.00 do 17.00 hod.

21.05.2018 09:04:19 Více


Průmyslový veletrh FOR INDUSTRY zahájili Sehnal, Babiš a Hüner

V úterý 15. května otevřel své brány další ročník tradičního veletrhu FOR INDUSTRY. Předseda představenstva společnosti ABF, a. s. Pavel Sehnal spolu s premiérem v demisi Andrejem Babišem a Tomášem Hünerem, ministrem průmyslu a obchodu ČR, přestřihli pásku a tímto symbolickým krokem veletrh zahájili. V úvodní řeči Andrej Babiš vyzdvihl, že se české ekonomice daří, je nejnižší nezaměstnanost a upozornil na nedostatek pracovníků v průmyslu, který ovlivňuje další rozvoj českých firem. Právě na pracovní příležitosti v průmyslových společnostech pro absolventy technických oborů se na veletrhu zaměří akce FOR JOBS. V pořadí 17. ročník veletrhu FOR INDUSTRY probíhá v prostorách PVA EXPO PRAHA až do pátku 18. května 2018 a nabídne veřejnosti technologické novinky napříč průmyslovými obory včetně elektromobility a 3D tisku.

15.05.2018 11:49:04 Více


Technický pokrok nezastavíš...

Patříte mezi fanoušky strojírenských technologií? Máte rádi přehled o novinkách v tuzemském průmyslu? Pokud ANO, nesmíte chybět na mezinárodním průmyslovém veletrhu FOR INDUSTRY, který se v PVA EXPO PRAHA uskuteční od 15. do 18. 5. Vedle inovací ve strojírenství a trendů v energetice se můžete těšit také na novinky v e-mobilitě.

 

I letos bude součástí veletrhu oblíbená výstava 3D technologií – 3Dexpo. K vidění zde bude vůbec první 3D tištěná socha z recyklovatelného PET materiálu. POZOR – bude to socha kinetická. Od 15. do 16. 5. pak veletrh doplní akce FOR JOBS s nabídkou pracovních pozic v průmyslových oborech. Najděte i vy práci, která vás bude bavit! Generálním partnerem veletrhu FOR INDUSTRY a akce FOR JOBS je Skupina ČEZ.

 

10.05.2018 08:41:02 Více


Víte, že v českém průmyslu chybí techničtí pracovníci prakticky na všech pozicích?

Populární a hlavně užitečná doprovodná akce FOR JOBS zaměřená na nabídku pracovních pozic v průmyslových oborech se bude v PVA EXPO PRAHA konat ve dnech 15.–16. 5. 2018. Tato doprovodná akce veletrhu FOR INDUSTRY vznikla s ohledem na současnou situaci na trhu práce a nedostatek kvalifikovaných pracovních sil v technických oborech. FOR JOBS má za cíl propojit nabídku volných pracovních míst v technických oborech s cílovou skupinou odborných návštěvníků veletrhu, ale hlavně i se studenty SŠ a VŠ. Generálním partnerem akce FOR JOBS je Skupina ČEZ.

30.04.2018 10:27:43 Více


Prague Expo dog začíná již v sobotu 5. května! Přijďte se podívat

04.05.2018 15:09:30 Více
předchozí následující
Nejbližší konané akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje