PVA EXPO PRAHA

Využijte slevu 50 Kč na vstupenku


PVA EXPO PRAHA

Veletrhy FOR PASIV a CESTY DŘEVA začaly

Ve čtvrtek 9. února 2017 začal 5. ročník veletrhu nízkoenergetických staveb FOR PASIV a další ročník veletrhu CESTY DŘEVA zaměřený na sruby, roubenky a montované stavby. Slavnostní pásku přestříhl ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek společně s ministrem životního prostředí Richardem Brabcem, předsedou představenstva Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR Karlem Havlíčkem, ředitelem společnosti ABF Tomášem Kotrčem a ředitelkou veletrhu Střechy Praha Jitkou Šefránkovou. Návštěvníci se mohou těšit na bezmála tři stovky zajímavých expozic na hrubé výstavní ploše 12 600 m2 a bohatý doprovodný program. Veletrh potrvá až do soboty 11. února. Ve čtvrtek a v pátek je otevřeno od 10 do 18 hodin. V sobotu akce skončí v 17 hodin. Více informací k veletrhům najdete na webových stránkách www.forpasiv.cz a www.cestydreva.cz.

09.02.2017 17:11:08 více


Veletrh CESTY DŘEVA připravil pro děti vzdělávací program a naučnou stezku

Pro rodiny s dětmi připravili organizátoři veletrhu CESTY DŘEVA ve spolupráci se společností AWOCADO s.r.o. zajímavý vzdělávací program s tematikou lesního světa, kde si děti budou mít možnost vyzkoušet interaktivní dřevěné pomůcky určené pro environmentální výchovu a lesní pedagogiku, jako jsou tabule, ekologické hry a pomůcky jako je například dřevěné pexeso, dendrofon nebo xylofon. Na výstavišti bude pro malé i velké návštěvníky připravená také naučná stezka. Návštěvníci si budou moci stáhnout mobilní aplikaci LES POZNÁNÍ, a jak budou stezkou procházet, pomocí přečtených QR kódů zjistí zajímavé informace o rostlinách i živočiších.

06.02.2017 09:52:24 více


Na FOR PASIV vznikne unikátní poradenské centrum

Na letošním veletrhu FOR PASIV budou moci návštěvníci využít služeb bezplatného poradenského centra, které vznikne ve spolupráci s Centrem pasivního domu. 5. ročník veletrhu FOR PASIV se uskuteční už 9. až 11. února na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

03.02.2017 22:34:23 více


Veletrh Gaudeamus zahájen!

25.1. byl na výstavišti PVA EXPO  Praha zahájen 10. ročník veletrhu pomaturitního vzdělávání Gaudeamus Praha. Veletrh nabízí 197 vysokých škol, univerzit a dalších vzdělávacích institucí z celé České republiky a dalších 17-ti zemí světa. Součástí veletrhu jsou přednášky vysokých škol a doprovodný program Věda pro život. Studentům je také k dispozici poradenský servis, testovací centrum a centrum kariérového poradenství. Veletrh je otevřen 25. a 26. 1. od 8:00 do 16:00. Návštěvníci se mohou registrovat na www.gaudeamus.cz.

25.01.2017 15:11:03 více


GLUTEN FREE PRAGUE EXPO 2017 - 12. FÓRUM CELIAKŮ pořádá Společnost pro bezlepkovou dietu z.s.

Návštěvní den pro veřejnost je 27.5. od 9:30 až 15:00 hodin.

Akce je určena všem, kteří dodržují bezlepkovou dietu.

Přednášky, velká nabídka bezlepkového sortimentu.

Podrobné informace budou zveřejněny na www.celiak.cz.

23.01.2017 09:30:45 více


Veletrh FOR DECOR & HOME byl slavnostně zahájen

Ve čtvrtek 19. ledna 2017 odstartoval 3. veletrh FOR DECOR & HOME. Návštěvníci kromě prezentace více než 50 firem se sezónním zbožím uvidí i instalaci jarních a valentýnských trendů, soutěž o nejhezčí svatební kytici nebo expozici s trendy v dekorativní úpravě stěn. Doprovodný program veletrhu představili šéfredaktor časopisu FLORISTIKA Arnošt Jílek a floristka Marie Bittnerová, ředitel MM média Miroslav Mokoš s floristkou Růženou Bubeníčkovou a generální sekretář Cechu malířů, lakýrníků a tapetářů ČR Pavel Žatečka. Pořádající společnost reprezentoval generální ředitel ABF Tomáš Kotrč a ředitelka obchodní skupiny Maria Wohlrabová.

Veletrh potrvá až do soboty 21. ledna. Každý den je otevřeno od 10 do 18 hodin.

19.01.2017 15:53:06 více


KOSTKOMÁNIE 2017 KONEČNĚ V PRAZE !

Aneb kdo si počká, ten se dočká - 5. ročník největší interaktivní výstavy modelů z LEGO kostek na jaře v novém hávu a plný novinek!

1. duben - 30. červen 2017

PVA EXPO Letňany, Praha

Stavitelé, legaři, fanouškové, všichni příznivci Kostkománie! Těšte se na naši jarní výstavu, kterou pro Vás připravujeme, která nejde napodobit a je světovou raritou!

 

- 15 milionů kostek na ploše 2 tisíce m2, přes 300 unikátních LEGO modelů

- sbírka modelů českých hradů a zámků,

- největší stavba školy čar a kouzel v Bradavicích, která má plochu téměř 30 m2,

- stavby filmového světa – Star Wars, Pán prstenů, Harry Potter, Terminátor, Mrtvá nevěsta a noví superhrdinové ze světa Marvel a DC

- obří pohyblivý zábavní park z LEGO kostek včetně nové 6metrové horské dráhy,

- spousty super hýbacích Technic modelů, včetně tanků a bojové techniky z 2. světové války,

- architektonické stavby – např. Kaplického model Národní knihovny a třímetrový Ještěd, u nás uvidíte i v předstihu zrekonstruované Národní muzeum včetně vnitřních expozic,

- animační programy, robotika LEGO Mindstorms,

- nekonečné stavění podle fantazie i předloh, a hlavně nová velká hra, která dostane každého!

- pro ty nejmenší je připravena zbrusu nová téměř 30metrů dlouhá vláčkodráha

- gaming zóna JRC

 

Čtyři úspěšné ročníky v Lipně nad Vltavou vidělo celkem přes 200 tisíc lidí, nenech si nás ujít ani ty!  Sleduj nás, další novinky a zprávy se o nás dozvíš už brzy.

 

Těšíme se na tebe v našem novém kostkovém světě

13.01.2017 08:29:17 více


FOR DECOR & HOME představí trendy pro sv. Valentýna a Velikonoce

Kontraktační veletrh FOR DECOR & HOME, který se uskuteční od 19. do 21. ledna 2017, bude zaměřen na sortiment sezónního zboží s jarní tématikou. Součástí bude i doprovodný program připravený profesionály, a to výstava JARNÍ TRENDY a soutěž o NEJHEZČÍ SVATEBNÍ KYTICI. Veletrh nabídne ideální prostředí pro odborníky a obchodníky, kteří zde mohou vést profesní jednání a uzavírat kontrakty. Na své si přijdou i milovníci dekorací, kteří se mohou inspirovat novinkami, trendy a aktuálními kolekcemi.

07.01.2017 21:13:20 více


Vyhlašujeme novou fotografickou soutěž ZAHRADA V ZIMĚ

Pro zájemce o fotografování vyhlásila společnost ABF v rámci veletrhu FOR GARDEN 2017 první ročník fotografické soutěže ZAHRADA V ZIMĚ s podtitulkem „také v zimě může být zahrada krásná“. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí vyplnit na www.zahradavzime.cz elektronický formulář a odeslat ho spolu s fotografiemi své zahrady, zajímavých zahradních prvků, zimní či vánoční výzdoby zahrady.

13.12.2016 12:04:44 více


Reportáž TV Praha z veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

Prohlédněte si aktuální reportáž TV Praha z veletrhu dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Veletrh se uskuteční od čtvrtka 8. do neděle 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

09.12.2016 11:50:06 více
předchozí následující
předchozí akce
Načítám...
následující akce