PVA EXPO PRAHA

PVA EXPO PRAHA

V rámci galavečera veletrhu REKLAMA POLYGRAF proběhla benefice na dobročinné účely

Při slavnostním galavečeru veletrhů REKLAMA POYLGRAF, OBALY a Event Day proběhla dne 25. 4. ve spolupráci s Kontem Bariéry benefice kalendáře Neviditelní lidé Univerzity Karlovy, který se stal letošním vítězem soutěže příběhů a umění KALENDÁŘ 2017. K dárcovství se však vzápětí přidali i další. Během večera se tak získalo úžasných 32 500 Kč pro malého Péťu, jehož příběh si můžete přečíst zde. Jmenovitě patří velké poděkování i obdiv všem dárcům:

 

  • 12 500 Kč - Vink - Plasty - nový majitel vítězného kalendáře
  • 10 000 Kč - veletrh REKLAMA POLYGRAF
  • 5 000 Kč - HSW Signal
  • 5 000 Kč - Spandex SyndiCUT 
27.04.2017 11:40:12 více


Veletrhy REKLAMA POLYGRAF a OBALY představí nejnovější trendy

Od 24. do 26. 4. se v PVA EXPO PRAHA uskuteční veletrhy REKLAMA POLYGRAF a OBALY. Na ploše přes 9 000 m2 vystavovatelé představí to nejzajímavější z oboru. Těšit se můžete na novinky a trendy v reklamní komunikaci a nové směry ve využití tisku. Oproti loňskému roku veletrhy reklamy, médií, polygrafie a obalů zaznamenaly třicetipětiprocentní nárůst vystavovatelů, a tak se po celé tři dny návštěvníci mají na co těšit. Veletrhy doplní také bohatý doprovodný program plný zajímavých přednášek. 

21.04.2017 14:00:22 více


Vydejte se na výlet do Brick Republic! Lego země, kde je všechno možné.

Největší interaktivní výstava z LEGO kostek otevřela své brány. Patnáct milionů kostek na ploše dva tisíce metrů a více než tři stovky modelů slibují návštěvníkům skvělý zážitek. Milovníci hradů a zámků ocení věrné mega stavby nejnavštěvovanějších českých památek jako jsou chrám sv. Víta, zámek Lednice, hrad Karlštejn nebo Národní muzeum, které je tu včetně svých vnitřních expozic. Ti co holdují spíše moderním stavbám mohou obdivovat například Kaplického knihovnu nebo hotel a vysílač Ještěd.  Potkáte tu také Harryho Pottera, střihorukého Edwarda nebo Terminátora. Nechybí scény ze  Star wars či superhrdinové od Marvel a DC. Nechybí tu ani interaktivní modely na ovládání a také nejdelší LEGO vlak, který se prohání po více než šedesáti metrech kolejí. Pokud ještě nemáte dost můžete si popustit fantazii a postavit si vlastní model, na hraní tu na vás čeká více než milion kostek. Více informací na www.brickrepublic.cz

 

Na tuto akci VIP karta neplatí ! 

10.04.2017 13:45:47 více


Začíná soubor veletrhů FOR FAMILY: přijďte si užít spoustu zábavy

Ve čtvrtek 6. dubna 2017 otevírají brány souboru veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY. Na jednu vstupenku tak budete moci navštívit veletrhy FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL, AKTIV 55+ a EkoAuto. V Hale 6 bude po celou dobu veletrhu pro děti připraveno nafukovací skákací městečko na více než 1100 m2! Přijďte si odpočinout, nakoupit a užít spoustu zábavy.

 

Návštěvu veletrhu můžete spojit s LEGO výstavou BRICK REPUBLIC. Dětská vstupenka veletrhů FOR FAMILY slouží jako 70Kč sleva na dětské vstupné výstavy BRICK REPUBLIC.

06.04.2017 09:45:46 více


Veletrh FOR BIKES 2017 byl zahájen a ceny GRAND PRIX vyhlášeny

Největší cyklistický veletrh ve střední Evropě FOR BIKES 2017 byl slavnostně zahájen, pět hal výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech už zaplavili první návštěvníci. Již 14. ročník veletrhu slavnostně zahájili Ivan Kabický – starosta MČ Praha 18, Jiří Aster – člen dopravní komise Svazu měst a obcí, Stanislav Kozubek – sekretář Českého svazu cyklistiky a dále přední čeští cyklisté Michael Boroš – mistr ČR v cyklokrosu a Kristián Hynek – bronzový medailista z MS maratonu horských kol. Za pořádající společnost ABF, a.s. se slavnostního aktu zhostila dvojice Daniel Bartoš – ředitel veletržní správy ABF a Pavel Hájek – ředitel veletrhu FOR BIKES.

31.03.2017 13:55:09 více


Soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY zabaví všechny generace

Od 6. do 9. dubna 2017 se v areálu PVA EXPO PRAHA uskuteční oblíbený soubor veletrhů pro celou rodinu FOR FAMILY. Celkem pět veletrhů osloví všechny návštěvníky: děti a jejich maminky, milovníky zvířat, cestovatele, ale i aktivní seniory. Přijďte si odpočinout, načerpat inspiraci a nakoupit na veletrhy FOR KIDS, FOR PETS, FOR TRAVEL, AKTIV 55+ a EkoAuto. 

27.03.2017 21:29:51 více


Největší jarní přehlídka bydlení, designu a zahrad začala

Přes třicet tisíc návštěvníků přijde na veletrhy FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE, přehlídku interiérového designu DESIGN SHAKER, výstavu BYDLENÍ, nové projekty a letos poprvé i na specializovanou výstavu SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE. Soubor jarních veletrhů ve čtvrtek dopoledne zahájila ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová spolu s náměstkem ministra průmyslu a obchodu Jiřím Kolibou, místopředsedou Svazu měst a obcí Vlastimilem Pickem a předsedou představenstva ABF Pavlem Sehnalem. Pro návštěvníky je nachystáno téměř šest stovek expozic a bohatý doprovodný program. Od čtvrtka do soboty je otevřeno od 10 do 18 hodin. V neděli 26. března akce skončí v 17 hodin. Podrobné informace naleznete na webových stránkách www.forhabitat.cz, www.vystavabydleni.cz, www.for-garden.cz, www.forfurniture.cz, www.designshaker.cz, www.svetlovarchitekture.cz.

23.03.2017 16:40:50 více


Největší jarní přehlídka bydlení, designu a zahrad začíná již ve čtvrtek

Již ve čtvrtek 23. března začíná na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech největší jarní přehlídka bydlení, designu a zahrad. Stovky (konkrétně 599) českých i zahraničních společností přivezou své novinky a to nejlepší ze své nabídky na veletrhy FOR HABITAT, FOR GARDEN, FOR FURNITURE a přehlídku interiérového designu DESIGN SHAKER, BYDLENÍ, nové projekty, a letos poprvé i SVĚTLO V ARCHITEKTUŘE. Návštěvníci tak najdou „pod jednou střechou“ vše, co se týká stavby, vybavení, interiérů, designu a zahrady. Připraveny jsou bezplatné konzultace interiérových architektů, přednáška Státního fondu životního prostředí o čerpání dotací na stavbu a rekonstrukce, nebo velkoformátová výstava fotografií. Akce skončí v neděli 26. března. Otevírací doba, ceny vstupného a informace o možnostech parkování jsou k dispozici na www.forhabitat.cz/navstevnik.

21.03.2017 10:19:11 více


Výstavy FOR CARAVAN a FOR BOAT navštívilo během tří dnů téměř 25 000 lidí

Druhý březnový víkend se do areálu PVA EXPO PRAHA sjeli všichni vyznavači nezávislého cestování a milovníci lodí. Konal se tam tradiční veletrh FOR CARAVAN, který letos poprvé doplnila specializovaná výstava lodí FOR BOAT. Téměř 25 000 návštěvníků zhlédlo prezentaci 129 firem na ploše 18 300 m2. K vidění byly atraktivní expozice plné karavanů, obytných automobilů a lodí. Pozitivní ohlas měl i cestovatelský festival Kolem světa karavanem a lodí.

15.03.2017 21:32:27 více


Veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT byly zahájeny

V pátek dopoledne byly zahájeny veletrhy FOR CARAVAN a FOR BOAT. Slavnostního přestřižení pásky se ujal náměstek ministra zemědělství Aleš Kendík, předseda AMSP ČR Karel Havlíček, jachtař David Křížek a generální ředitel ABF Tomáš Kotrč. Až do neděle uvidí návštěvníci prezentaci 129 firem na ploše více než 18 000 m2. K vidění budou obytné automobily, karavany, lodě, luxusní jachty, vodní skútry i doplňky a příslušenství. Oba dny doprovodí cestovatelský festival Kolem světa karavanem a lodí.

 

10.03.2017 10:52:09 více
předchozí následující
předchozí akce
Načítám...
následující akce
Zavřít
Nezávazná poptávka účasti
Inicializace, právě prohlíží: ?

* - povinné údaje