PVA EXPO PRAHA

Získejte 50% slevu na vstupenku!


PVA EXPO PRAHA

Vyhlašujeme novou fotografickou soutěž ZAHRADA V ZIMĚ

Pro zájemce o fotografování vyhlásila společnost ABF v rámci veletrhu FOR GARDEN 2017 první ročník fotografické soutěže ZAHRADA V ZIMĚ s podtitulkem „také v zimě může být zahrada krásná“. Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Stačí vyplnit na www.zahradavzime.cz elektronický formulář a odeslat ho spolu s fotografiemi své zahrady, zajímavých zahradních prvků, zimní či vánoční výzdoby zahrady.

13.12.2016 12:04:44 více


Reportáž TV Praha z veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

Prohlédněte si aktuální reportáž TV Praha z veletrhu dárků, dekorací a spotřebního zboží STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY. Veletrh se uskuteční od čtvrtka 8. do neděle 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

09.12.2016 11:50:06 více


Zahájili jsme veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY nabídne více než šest tisíc dárků rozmanitých druhů. Konkrétně se jedná o dárkové zboží,módu, dekorace, hry a hračky, sportovní a dětské oblečení, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Připraveny jsou čtyři speciální sekce, a to FASHION ZÓNA, ČESKÝ JARMARK, SPORTOVNÍ A ZÁŽITKOVÁ ZÓNA a VÁNOČNÍ HODY. V rámci doprovodného programu proběhne projekt POMÁHÁME DĚTEM O VÁNOCÍCH. Veletrh se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

08.12.2016 13:37:47 více


Videopozvánka na veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

Veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Připraveno je více než šest tisíc dárků rozmanitých druhů. Veletrh nabídne čtyři speciální zóny, a to FASHION ZÓNU, ČESKÝ JARMARK, SPORTOVNÍ A ZÁŽITKOVOU ZÓNU a VÁNOČNÍ HODY. V rámci doprovodného programu proběhne projekt POMÁHÁME DĚTEM O VÁNOCÍCH.

29.11.2016 15:19:10 více


Pořádali jsme prestižní anketu Král cyklistiky

Ve středu 23. listopadu 2016 proběhlo na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech slavnostní vyhlášení 52. ročníku ankety Král cyklistiky. Hlavní ocenění Král cyklistiky získal již počtvrté držitel olympijského stříbra z Ria de Janeira Jaroslav Kulhavý, vyznamenáni byli i další cyklisté v disciplínách cyklokros, silnice, dráha, sálová cyklistika, bikros nebo horská kola. Ocenění si odnesli i výherci v kategorii junior nebo hendicapovaní cyklisté. Organizátorem ankety byl Český svaz cyklistiky. Partnerem byl veletrh FOR BIKES. Soutěž pořádala společnost ABF, a.s.

28.11.2016 11:56:56 více


Pořádáme soutěž PASIVNÍ DŮM ROKU, která podporuje výstavbu pasivních domů v České republice

Soutěžní přehlídka pasivních domů a domů s velmi nízkou spotřebou energie si klade za cíl hledat, mapovat a oceňovat nejzajímavější pasivní domy a domy s velmi nízkou spotřebou energie na území České republiky. Atraktivní formou se snaží podpořit šetrnou výstavbu v Česku. Zároveň chce veřejnosti ukázat, že kvalitně postavené, ekologické a zdravé bydlení je moderní a dostupné prakticky každému. Soutěž bezesporu přispívá k ochraně českého životního prostředí. Mezi širokou veřejností potom zvyšuje povědomí o celospolečenské odpovědnosti v zacházení se zdroji.

24.11.2016 14:52:25 více


Společnost ABF je nově pořadatelem jediné jarní výstavy lodí a vodních sportů

V listopadu 2016 došlo k dohodě mezi Asociací lodního průmyslu, z.s. a společností ABF, a.s. o změně pořadatele výstavy Lodě na vodě. Firma ABF, významný organizátor veletrhů a majitel výstaviště PVA EXPO PRAHA, tak nově vlastní veškerá práva na organizaci výstavy. Pro  rok  2017 připravuje ABF, a.s. veletrh FOR BOAT, který na úspěch výstavy Lodě na vodě naváže. Nespornými výhodami bude nejen přesun výstavy do haly, ale i souběh s oborovým veletrhem FOR CARAVAN, který má v areálu PVA EXPO PRAHA dlouholetou tradici.

 

23.11.2016 12:55:58 více


Připravili jsme největší předvánoční veletrh STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY

Na veletrhu STŘÍBRNÉ VÁNOČNÍ DNY si budete moci vybrat z více než šesti tisíc dárků rozmanitých druhů. Těšit se můžete na dárkové zboží, hračky, módu, dekorace, potřeby do domácnosti nebo potraviny a nápoje. Veletrh se uskuteční od 8. do 11. prosince 2016 na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech.

15.11.2016 15:26:11 více


Prohlédněte si plánek blížícího se EROFESTU 2016

09.11.2016 14:19:45 více


Transport Expo představí širokou nabídku užitkových vozů a nové trendy v oblasti dopravy

Ve dnech 22.-24. listopadu se koná na výstavišti PVA EXPO PRAHA jediný veletrh v ČR zaměřený na užitkové automobily a přepravu osob - Transport Expo. Budou se zde prezentovat výrobci a prodejci dopravní techniky i poskytovatelé služeb,
jejichž činnosti souvisejí se silniční dopravou. Jedná se například o výrobce a dodavatele dílů pro vozidla, olejů a maziv, vybavení servisů a servisní techniku, leasingové a další finanční služby, oblast pojištění vozidel a dopravy, ale také o nejmodernější oblast alternativních pohonů. Na výstavě se tak představí současný obor dopravy spolu s nejnovějšími trendy a směry budoucího vývoje. Tuto oblast podpoří také doprovodný program, který nabídne cyklus přednášek a konferencí nejen pro odborníky. Akce nabídne i bohatý program pro širokou veřejnost, například možnost vyzkoušet řadu exponátů přímo v praxi, simulátory dopravních nehod nebo se stát přímými účastníky soutěží. Významnou oblastí prezentovanou na výstavě Transport Expo budou užitkové automobily do 3,5 t. Na vnitřní i venkovní výstavní ploše se představí široká nabídka vozů od více než deseti značek. Najdete zde automobily pro firemní i soukromé využití
v různých karosářských úpravách, stejně jako speciální nástavby a vestavby.

Více informací naleznete na www.transportexpo.cz, kde také můžete získat volnou vstupenku v podobě mobilní aplikace nebo e-ticketu.

07.11.2016 10:14:57 více
předchozí následující
předchozí akce
Načítám...
následující akce